eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Teff Tohumlu çay ile zayıflama

Teff life slim kullanıcı yorumları, teff tohumlu çay şikayetleri, eczane fiyatı

36 187.991

Teff tohumlu zayıflama çayı son günlerde merak edilen ve popüler olan bir üründür. Halk arasında teff life slim olarakta bilinir. Bu yazımızda ise teff tohumlu çay kullananlar tarafından paylaşılacak olan gerçek kullanıcı yorumları ve -varsa- teff çayı şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca tef tohumlu çay fiyatı ne kadar, yan etkileri nelerdir, kimler kullanamaz gibi soruların yanıtlarına da bu inceleme konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Teff tohumlu çay nedir?

İçerisinde tam 20 farklı bitkinin bulunduğu, zayıflamaya yardımcı olan, toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan ve aynı zamanda enerji veren bir bitki çayıdır. Halk arasında yüzde 100 zayıflatacağı gibi bir yanlış algı olsa da hiç bir zayıflama ürünü size %100 kilo verdirmez. Teff tohumlu bitki çayı da mevcut zayıflama programınızda süreci hızlandırarak daha hızlı bir şekilde kilo kaybetmenize yardımcı olur.

Teff tohumlu çay içeriği adını da almış olduğu teff tohumu, biberiye, funda, bamya çiçeği, sandaloz sakızı bitkisi, yeşil kahve ekstratı, kitre zamkı, mate yaprağı, tarçın, kuşburnu, kuinoa tohumu, chia tohumu, yeşil çay kiraz meyvesi sapı, limon otu, açai bitkisi, lepidyum, barut ağacı kabuğu, aspir tohumu gibi bitki özleri bulunmaktadır.

Teff tohumlu zayıflama çayı kullananlar

Sayfanın altında bulunan teff tohumlu çay kullanıcı yorumları alanından siz de ürün ile alakalı yorumları ve şikayetleri paylaşabilirsiniz. Bu çay sayesinde hazımsızlık problemi yaşayan kişilerin bu sorunu ortadan kalkabilir. Dediğimiz gibi hiç bir zayıflama çayı yada ilacı size oturduğunuz yerden kilo verdirmez. Teff tohumlu bitki çayı da size oturduğunuz yerden hiç bir katkı sağlamayacaktır. Eğer öyle bir niyetiniz varsa sadece çay içmiş olacaksınızdır.

Teff tohumlu çay eczane fiyatı
Teff tohumlu çay eczane fiyatı

Yukarıda paylaştığımız görsel teff tohumlu çay satış sitesinden alınmıştır. Sitede ürünün tüm seçkin eczanelerde satıldığı belirtiliyor. Böyle birşey yok. Eczanelerde satılan bir ürün değildir. Fakat aktarlardan temin edebilirsiniz.

Teff tohumlu çay kullanıcı yorumları

Yine satış sitesinin sipariş sayfasına geldiğimde 15 dakika içerisinde kampanyanın biteceğini belirten bir sayaç gözüme çarptı. Siteye ne zaman girsem o sayaç her zaman 15 dakika geri sayımında başlıyor. Yani bu sizi yanıltmasın.

  • 15 günlük 1 kutu teff tohumlu çay kargo bedeli ile birlikte 89 TL’dir.
  • 30 günlük teff tohumlu çay fiyatı ise 129 TL’Dir. Kargo ücretsiz.
  • 60 günlük teff tohumlu zayıflama çayı ise 229 TL’dir.

Fiyat bize biraz yüksek geldi. Fakat eğer fayda görülecekse verilmeye değerdir diye düşünüyoruz. Spor yapıyorsanız teff tohumlu zayıflama çayı kilo vermenizi daha da kolaylaştırabilir…

Teff tohumlu çay şikayetleri

Teff life slim zayıflama çayı hamileler, emziren kadınlar, panik atak olanlar, kalp-damar problemi olanlar, ritim sorunu olanlar ve kronik rahatsızlığı olan kişiler tarafından kullanılamaz. Lütfen teff tohumlu çay kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve mutlaka teff tohumlu çay şikayetleri okuyunuz.

Yukarıdaki videoda ise seda akgül nasıl zayıfladığını açıklıyor. Daha önce de birçok zayıflama ürünü içinde benzer yorumları yapmıştı. Yıllardır zayıfladığı formülü açıklayan seda akgül bu videoda ise teff tohumlu çay yani teff life slim hakkında yorumları paylaşıyor. Siz de sayfanın altındaki teff tohumlu çay şikayet alanından yorumları paylaşabilirsiniz.