eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

2019 iPhone 11 Kullanıcı Yorumları

iPhone 11 Özellikleri, Kullananlar ve Şikayetleri, 2019 Türkiye Fiyatı

Apple’ın 2019 yılında piyasaya çıkaracağı iphone 11 ile alakalı internete yeni görüntüler düştü. Bu bağlamda diyebiliriz ki iPhone 11’de 2 kamera yerine 3 kamera olacak ve tasarımı da önceki tasarıma nazaran biraz daha değişik olacaktır.

Henüz bu konuyla ilgili kesin bir bilgi paylaşılmamış olsa da Apple tarafından uzun zamandır 3 kameralı cihazları piyasaya sürmeye hazırlandıklarını biliyoruz. Biz de sizler için iphone 11 kullanıcı yorumları başlıklı bu yazıyı yayınlayarak, sizlerin de tartışmaya katılmasını bekliyoruz.

iPhone 11’e 3. Kamera

Yeni modele gelecek olan yeni kamera ile Apple, fotoğraf severlerin yüzünü daha çok güldüreceğe benziyor. Elbette kamera dışında da yeni özellikler ve donanımlar ile piyasaya gelecek olan iphone 11 ile alakalı şimdilik bilinenler bu kadardır.

iPhone 11 Kullanıcı Yorumları
iPhone 11 Kullanıcı Yorumları

Bu arada iPhone 11’de 3 kameranın oluyor olması beklentileri 2×2 şeklinde bir dizaynın olacağını hafızalara getiriyor olsa da Apple’ın altın oran hastalığını bu defa askıya alarak üçgen şeklinde bir tasarıma yoğunlaşacağını bu çizimlerden görmekteyiz.

iPhone 11 Kullananlar Ne Diyor?

Konuyla alakalı olarak sizler de düşüncelerinizi sayfanın altında bulunan iphone 11 kullanıcı yorumları alanından diğer teknoloji severleri ile paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI