eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

3 Set 3’lü Nevresim Seti (Vatan TV)

3 Set 3’lü Nevresim Seti  şikayetleri, kullananlar ve kullanıcı yorumları – Vatan TV’de bir reklam yayını izledim. Reklamda 3 set 3’lü nevresim seti tanıtımı yapılıyordu. Özge ve Zeynep isimli iki bayanın tanıttığı nevresim setleri ile alakalı bu yazımızda kullananlar varsa eğer kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. İyi midir, kaliteli midir? değil midir bilemiyoruz ancak bu tarz tanıtım reklamlarına karşı hep ön yargılı biri olarak şüpheli baktım. Normalde kaliteli bir nevresim setini 150-200 TL hatta daha yüksek fiyatlara satın alırken burada 3 nevresim seti hemde yastık, yorgan ve yatak örtüsü olacak şekilde 3’lü seti 99 liradan satıyorlar.

3 Set 3’lü Nevresim Seti

Bant yayını olduğu belli olan reklamda öyle iddialı konuşuluyordu ki insanlar “vay be. bu kadar iddialı konuştuklarına göre kaliteli bir şey olsa gerek” diye düşünebilirler. Çünkü Özge ve Zeynep olarak kendilerini tanıtan iki bayan böyle bir kampanyanın şimdiye kadar Türk televizyonlarında yapılmadığını iddia ederek konuşmalarına başladılar. İlk başta fiyat vermeyen bu şahısları izleyince ben herhalde 300-400 TL gibi bir fiyat verirler diye tahmin ettim. Sonradan 3 tane 3’lü seti 99 liraya görünce programı kapatıp, bu yazıyı yazmaya başladım.

Nevresim setini eğer satın almak istiyorsanız 3 farklı renk seçeneği ile satın alabilirsiniz. Bu renkler fuşya rengi, turkuaz rengi ve turuncu rengidir.

Küçük bir hatırlatma!

Şu noktada sizlere bir uyarıda bulunmak istiyorum. Eğer bu ürünleri sipariş verecekseniz konuştuğunuz kişilerden adınıza kesilmiş bir fatura mutlaka isteyin. Mümkünse konuşmanızı kaydedip bunu konuştuğunuz kişiye de söyleyin. İade garantisinin olup olmadığını, kafanıza takılan soruları sorup kararınızı veriniz. Eğer üründen memnun kalmazsanız ve iade etmek istediğinizde kabul etmezlerse telefon görüşmesinin kaydıyla beraber savcılığa giderek şikayette bulunabilirsiniz. Bu nacizane bir hatırlatma olup, yapıp yapmamak size kalmıştır.

Nevresim Seti Yorumları

Aşağıdaki yorum alanından bu nevresim seti ile alakalı yorumları ve şikayetleri paylaşabilirsiniz. Eğer memnun kaldıysanız lütfen başkalarıyla da bu bilgiyi paylaşarak insanların fikir sahibi olmasına yardımcı olunuz. Kafanıza takılan sorular yada yaşadığınız başka bir olay varsa yorum alanından bunu paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI