eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

3000 Yıllık Ağrı Giderici Bitkisel İskit Yağı Kremi

İskit yağı kremi, bazı tv reklamlarında Latif Doğan ve Songül Karlı’nın 10 dakikada ağrıları gideren, ağrı giderici krem olarak anlatılan 3000 yıllık mucize krem ile alakalı bu yazımızda iskit yağı şikayet / şikayetleri de yayınlanacaktır.. Gerçekten iskit yağı kremi işe yarıyor mu? Ağrıları gideriyor mu? Bu yazımızda iskit kremi kullananlar ne düşünüyor, onların kullanıcı yorumları ve şikayetleri hangi yöndedir bunların yanıtlarına ulaşacaksınız. Siz de bir ürünü satın almadan önce lütfen o ürün ile alakalı iskit kremi kullanıcı yorumları mutlaka inceleyiniz.

İskit Yağı Nedir?

İskit yağı, içerisinde biber ekstratından mentol’e, doğal iskit yağı’ndan çörek otu yağı’na kadar birçok bitkisel karışımın olduğu ve iddia edildiğine göre tamamen bitkisel olan bir kremdir. Çin’liler bu kremi ağrıları dindirme, insanı rahatlatma, boyun fıtığı acılarını azaltma gibi yerlerde kullanmışlar.

Peki gerçekten de boyun fıtığı olan, bel fıtığı olan ya da başka eklem ağrıları olan kişiler iskit yağı kremi kullanırsa faydasını görür mü? Cevap: Evet. Ağrıları azaltabilir. İçindeki mentol ve diğer bitkisel yağlar belli bir süre için ağrıyı azaltabilir ancak tedavi etmez. Bunu bir kere daha söylemek istiyorum.

İskit yağı ya da iskit kremi kesinlikle bel fıtığınızı, boyun fıtığınızı ya da eklem ağrılarınızı tedavi etmez. Tıbbi bir müdahale gerektiren durumlarda lütfen doktorunuzla iletişime geçiniz. Bu krem sadece ağrılarınızın şiddetini dindirip belirli bir süre için sizi rahatlatmaktan öteye gitmeyecektir. Mutlaka iskit yağı kremi şikayetleri ve yorumlar okuyunuz.

Sizler için daha önce araştırdığımız, şeker hastalarının kullanabileceği dialab şeker ilacı ile alakalı insanların yorumlarını merak ediyorsanız dialab damla nedir linkine tıklayabilirsiniz.

İskit Yağı Kullananlar

Özellikle yaşlı insanların tercih ettiği, satın almak istediği bu krem az önce de ifade ettiğimiz üzere ağrılarınızı geçici olarak dindirebilir. Birçok kişi internette bel ağrısına bitkisel çözüm, fıtık ağrısına bitkisel kremler diye araştırma yapıyor. İskit yağı kremi doktora gidene kadar ya da ameliyat olana kadar acılarınızı azaltmada size yardımcı olabilir, kullandığınız bölgede bir ferahlık hissettirebilir.

İskit Kremi Kullananlar
İskit Kremi Kullananlar

Bu konuyu bizzat 12 yıldır doktor olan dayıma sordum. Kendisi bu tarz bitkisel ürünlerin tedavi etmeyeceğini fakat ağrıları dindirme noktasında etkili olabileceğini söyledi. Tamamen karşı olmasa da yüzde 100 desteklediğini de söyleyemem. Yani iskit yağı kullanıp kullanmamak tamamen size kalmıştır.

İskit Yağı Kullanıcı Yorumları

İskit yağı kremi şikayetleri

Sayfanın altında bulunan iskit yağı kremi kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz gibi eğer ürünü kullananlardan biriyseniz memnun kalıp kalmadığınızı da diğer müşteriler ile paylaşabilirsiniz. Sizce iskit yağı kremi gerçekten işe yarıyor mu? Ağrılarınız azaldı mı? Faydasını gördünüz mü?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. cemile

    Babaannem için biz de iskit yağı almak istiyoruz. Nasıl yapabiliriz?