eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

7 Zeytin 1 İncir Nedir?

Esat Başaran'ın Zayıflama Sırrı 7 Zeytin 1 İncir hakkında merak ettikleriniz

Aslında 7 zeytin 1 incir zayıflama kürü olarak geçiyor olsa da son zamanlarda kapsül halinde de satışı yapılmaya başlanmıştır. Bu yazımızda yedi zeytin bir incir nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız. Ayrıca 7 zeytin 1 incir hapı kullananlar ürün hakkında düşüncelerini -varsa- şikayetleri sayfanın altındaki 7 zeytin 1 incir kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirler.

7 Zeytin 1 İncir Zayıflama Kürü

7 zeytin 1 incir, son zamanlarda birçok kişinin tercih ettiği, araştırdığı bir zayıflama kürüdür. Refleksoloji Uzmanı Esat Başaran tarafından geliştirilen bu zayıflama kürü şimdilerde bir internet sitesinde zayıflama hapı olarak satılmaktadır. İçerisinde incir, zeytin yaprağı ve üzerlik tohumu bulunmaktadır.

Satış sitesinde ve Esat Başaran’ın iddia ettiğine göre 7 zeytin 1 incir yan etkileri olmayan bir üründür. Hiç bir kimyasal madde kullanılmadığından dolayı gönül rahatlığıyla kullanılabileceği iddia ediliyor.

7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullananlar

Yedi zeytin bir incir hapı satış fiyatı internet sitelerinde 129 TL’dir. Kampanyalı fiyatları bulunuyor.  Fakat hepsiburada.com’da ürünün satış fiyatı 69 TL’dir. Aynı ürün olup olmadığını bilemiyoruz.  Sizler de yedi zeytin bir incir zayıflama hapını kullandıysanız ürün hakkındaki düşünclerinizi 7 zeytin 1 incir kullananlar başlıklı yazımızda detayları paylaşabilirsiniz.

Yedi zeytin bir incir zayıflama kürü olarak uygulanırsa daha faydalı olacağını düşünmekteyiz. Elbette dileyenler yedi zeytin bir incir hapı satın alarakta diyetlerine devam edebilirler.  Her ne kadar resmi satış sitesi fiyatı 129 TL olsa da hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi online marketlerde bu ürünün fiyatı 59 TL’dir. Orjinal olup olmadığı hakkında maalesef bir malumata sahip değiliz.

Yedi Zeytin bir incir kullanımı

Ürün ile alakalı detaylı kullanım bilgisine yedi zeytin bir incir kullanımı başlıklı linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. En azından incirin faydaları, zeytinin faydaları hakkında kısa kısa bilgilere sahip olursunuz.

7 Zeytin 1 incir diyeti yapanlar

7 zeytin 1 incir şikayetleri

Eğer siz de bu ürünü kullandıysanız ya da zayıflama kürünü uyguladıysanız lütfen diğer insanlar için görüşlerinizi yorum alanından belirtiniz. Ürün ile alakalı insanların yorumlarını mutlaka okuyunuz. Sadece bu şikayet sitesi ile sınırlı kalmayınız. Başka sitelerde de 7 zeyin 1 incir şikayetleri yada önerilerini inceleyiniz. Yukarıdaki videoyu izleyerek 7 zeyin 1 incir diyeti yapanların yorumlarını izleyebilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

6 YORUM
 1. Esin Akan

  Onay vermeyin siz daha tüketici koruma ,mahkeme ,sosyal medyada tüm haklarımı arayacağım

 2. Esin Akan

  7 zeytin bir incir iki kutu olarak direk araştırarak kendi sayfasından aldım. 520 liraya kullandım ve ne iştah kesildi ne yağ yaktı üstelik kilo aldım sürekli sayfayı arayıp yazmama rağmen ,gün içinde dönülecek size efendim dendi ve bir iki den sonra cevap vermiyorlar. Benim gafletim adam kendi şişman zaten. Canlı yayın açıp ben o kadar biliyorum ki bu işi alıp alıp veriyorum diyor. Oysa satarken bir daha kilo almazsınız yazdılar.

 3. Kadriye

  Tam bir haftadır kullanıyorum 7.zeytin bir incir haplarını ama ben kilo aldım almaya devam ediyorum bana bırakma devam et diyorlar bilmiyorum neyi yanlış yapıyorum

  1. Mehtap

   Merhaba aynı şikayet bendede var evet kesinlikle zayıflamak yerine kilo alıyorum ve bana kullanmaya devam edin diyorlar ama hiç birsey değişmiyor

 4. Hilal Kerigan

  İnternetdeki onca ürünü kullanıp kilo veremememe ragmen ben de reklamindaki ciddiyete inanarak ve fiyati da uygun diye bir umutla bir kutu antitox aldim. Belki kilo verdirir diye de kutu bitinceye dek kullandim. Bir gram bile kilomdea azalma olmadi. Aldanip da sakın sakın almayin.

  1. Ezgi

   Ürün asla zayıflatmıyor, tokluk hissi yok her şeyden önce kabızlık yapıyor ben ve 3 arkadaşım aynı durumu yaşadık, memnun değilim dediğimde 2 3 lokma yiyin dediler 2 3 lokmayla zaten zayıflarım niye dünya para vereyim ki? Bunlar sattıktan sonra muhatap yok para iadesi var dediler cevap bile vermiyorlar.