eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Acana Köpek Maması

Bu yazımızda acana köpek maması nasıl iyi midir, acana köpek maması kullanıcı yorumları ve varsa eğer şikayetleri yayınlanacaktır. Sizlerin paylaşacakları yorumlar ile bu ürünü satın almak isteyen kişiler bir fikir sahibi olacak ve kararlarını ona göre vereceklerdir. Bir yorumun ne kadar önemli olduğunu sizler de araştırma yaptığınız ürünlerden bilebilirsiniz. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki Türkiye’de normal bir aile için 340-350 TL iyi bir paradır. Bu parayı harcamadan önce insanlar alacakları ürünlerin nasıl bir kaliteye sahip olduğunu bilmek isterler. Bu nedenden ötürü de acana köpek maması kullananlar başlıklı bu yazımızda sizlerin yorum ve şikayetleri yayınlanacaktır.

Acana Köpek Maması Çeşitleri

Bizim internet sitelerinden yaptığımız araştırmaya göre yaklaşık 35 çeşit acana köpek maması bulunuyor. Bunlardan bazıları acana heritage tahılsız yaşlı kuru köpek maması, tavuklu patatesli yetişkin köpek maması, tahılsız yavru köpek maması gibi köpeğin cinsine göre değişik mama çeşitleri bulunuyor. Aslında çoğu mamanın içindekiler üç aşağı beş yukarı aynıdır. Farklılıklar etlerin yoğunluğundan dolayıdır.

Acana köpek maması fiyatları 255 TL’den başlayıp 500’e kadar çıkmaktadır. Kendi internet siteleri olan acana.com sitesinden de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bizler tüm acana köpek maması çeşitlerini ayrı ayrı paylaşmaktansa tek başlık altında toplayıp sizlerden gelecek olan sorulara, yorumlara ve şikayetlere yer vermek istedik. Siz acana köpek maması ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Birkaç kelime ile düşüncelerinizi paylaşmak istemez misiniz?

KULLANICI YORUMLARI ALANI

4 YORUM
 1. levent

  piyasada acana mama yok misal acana sport arıyorum yok sanki hint kumaşı

 2. Filiz

  Bende yorumları okuyunca birçok kişinin tavsiye ettiğini gördüm. Deneyince size geri dönüş yapacağım.

 3. sercan özel

  kesinlikle öneririm harika
  tüy dökümü çok azaldı
  dışkı az ve çok katı değil

 4. zeyno

  bebişim için acana köpek maması almak istiyorum acaba kullananlar memnunlar mı? lütfen yazar mısınız? teşekkürler.