eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Acı Biber Yağı Kullananlar

Bu yazımızda acı biber yağı ile zayıflayanlar yani acı biber yağı kullananlar tarafından ürün ile alakalı gerçek kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Birçok kişi acı biber yağı satın al şeklinde Google’da arama yapmış. Bunun nedenlerinden biri ürünün çok fazla olmamasıdır. Hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com gibi sitelerde 8-10 liraya inceltici ve sıkılaştırıcı biber yağları satılıyor ancak insanlar pek güvenemediklerinden dolayı Google’a acı biber yağı satın al şeklinde arama yaparak güvenilir kaynaklara ulaşmaya çalışıyorlar. Aşağıdaki linklere tıklayarak diğer inceltici ve sıkılaştırıcı ürünlerin yorum ve şikayet sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Acı Biber Yağı ile Zayıflayanlar

Değerli eŞikayet.net takipçileri. Acı biber yağı da aslında birçok inceltici ve sıkılaştırıcı jel gibi bel, göbek, basen gibi yağların kolay erimediği bölgelerde hiçte olmasını istemediğiniz o yağların hızlı bir şekilde erimesini, yakılmasını sağladığı iddia edilen bir üründür. Birkaç markasının olduğunu biz yaptığımız araştırmalar neticesinde gördük. Hangisinin işe yaradığını bilmiyoruz. Belki de hiç biri işe yaramıyordur. Hatta belki de unutulmuş bir ürün bile olabilir. Bunu bilemiyoruz çünkü ürün ile alakalı direkt satış sitesini göremedik.

Acı Biber Yağı Kullanıcı Yorumları

Fakat çevrenizde bulunan aktarlara sorarak belki internetten sipariş vermeden de sahip olabilirsiniz. Acı biber yağı gebelik sonrası dönemde gönül rahatlığıyla kullanılabilir deniliyor. Biz dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Her ne kadar tamamen doğal bir üründür denilse de bu tarz ürünler genelde işlendiğinden dolayı kimyasal maddelerin olma olasılığı yüksek oluyor. Gerek bebeğinizin sağlığı gerekse sizin sağlığınız için lütfen insanların acı biber yağı kullanıcı yorumları sayfasında paylaştıkları yorumları ve şikayetleri okumadan satın almayınız.

Acı Biber Yağı Şikayetleri

Eğer siz de acı biber yağı kullandıysanız lütfen aşağıdaki yorum alanından düşüncelerinizi, tecrübelerinizi bu ürünü kullanmak isteyen kişilerle paylaşınız. Kafanıza takılan sorular varsa yorum alanından sormak için buraya tıklayınız.

KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. İslim

    Arkadaşlar troit rahatsızlığı var bende biber hapı bana yasaktı acaba acı biber yağının da böyle bir yan etkisi var mıdır? Lütfen bilgisi olan biri yazabilir mi?