eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Adana Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şikayet Hattı

Adana Büyükşehir Belediyesi Otobüs Saatleri başlıklı bu şikayet konumuzda sizlerde şehiriçi otobüsleri ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları, problemleri diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Daha önce de yine Adana’da yaşayan vatandaşlar için istek, öneri ve şikayetleri paylaşabilecekleri adana büyükşehir belediyesi şikayet hattı başlıklık konumuzu yayınlamış ve sizlerden gelen yorumları yayınlamıştık.

Daha önce Adana’da yolcularla otobüs şoförleri arasında tartışmalar çok fazla olmuş ve bunlardan bazıları basına yansımıştı. Bu tartışmalar sürekli olmuştur ve olmaya da devam edecektir gibi görünüyor. Son olarak bir engelli vatandaş ile otobüs şoförü arasında çıkan tartışmanın basına yansımasıyla birlikte gözler adana büyükşehir belediyesine çevrilmişti. Konuyla alakalı olarak ALO 153 Çağrı Merkezi’nin kendilerine iletilen ihbarları değerlendirmediği iddia edilmiş ve belediyeden de konuyla alakalı bir kamuoyu açıklaması yapılmıştı.

Maalesef bu türlü sorunların önüne ülke olarak bir türlü geçemedik. Fakat bu durum sadece bizim ülkemizde değil, dünyanın her tarafında bu şekildedir. Bu kabul edilebilir bir durum değildir elbette bu nedenle yetkililerin ihbarları büyük bir önemle değerlendirip gereken işlemleri yapması gerekiyor. Siz de adana büyükşehir belediyesi şehiriçi otobüsleri ile alakalı yaşamış olduğunuz her türlü sorunu ALO 153’ü arayarak bildirebilirsiniz.

Adana Büyükşehir Belediyesi Şikayetleri Telefon Hattı
Adana Büyükşehir Belediyesi Şikayetleri Telefon Hattı

Alo 153 Otobüs Şikayet Hattı

Yukarıda paylaşmış olduğumuz numarayı aradığınız halde sorunlarınız çözülmediyse bunun herkes tarafından bilinmesi adına aşağıdaki yorum alanını kullanarak otobüs çalışanları, seferleri ya da diğer hizmetleri ile alakalı yaşadığınız problemleri herkesle paylaşabilirsiniz. Başka problemleriniz varsa adana büyükşehir belediyesi şikayet hattı başlıklı konudan bunları iletebilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. eŞikayet

    Adana büyükşehir belediyesi otobüs seferleri ile alakalı yorum ve şikayetleri bu başlık altından dile getirebilirsiniz.