Belediyeler

Adana Büyükşehir Belediyesi Şikayet

Tarih:

Adana büyükşehir belediyesi şikayet başlıklı bu haberde gerek zabıta görevlileri gerekse otobüs saatleri, seferleri ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları paylaşabilirsiniz. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin telefon numarası 0322 458 58 31’dir. Bu numarayı arayarak belediyenin santraline bağlanırsınız. Şikayet etmek istediğiniz zaman bu numaradan istediğiniz sonucu elde etmeyebilirsiniz. Bunun yerine adana büyükşehir belediyesi şikayet bildirimi için mail göndermeyi de deneyebilirsiniz ancak mail yoluyla da bir sonuca ulaşır mısınız? Orası tartışma konusudur. Hemen şikayet yazmak için tıklayınız: şikayet yaz

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin mail adresi ise adana@adana-bld.gov.tr‘dir. Eğer belediyeye bir fax göndermek istiyorsanız 0322 454 37 87 numaralı hatta faxınızı gönderebilirsiniz. Peki yaşadığınız sorunları nereden paylaşacaksınız? Kime ileteceksiniz. Bu konuda birçok şikayet sitesi bulunuyor. Fakat üzülerek belirtmeliyiz ki bu şikayet sitelerinde de resmi kurumlar sorunlara çözüm üretmiyorlar. En iyisi mi yaşamış olduğunuz sorunu belediyeye giderek ilgili birime kendiniz iletmenizdir.

 • Belediyenin Adı: Adana Büyükşehir Belediyesi
 • Belediyenin Telefonu: 03224585831
 • Belediyenin Fax Numarası: 03224543787
 • Belediyenin Mail Adresi: adana@adana-bld.gov.tr
 • Belediyenin resmi sitesi: www.adana.bel.tr
 • Adana’nın Nüfusu: 2149260

Adana Büyükşehir Belediyesi Şikayet

Fakat insanların da bu sorunları öğrenmesi, görmesi ve bir daha yaşanmaması için aşağıdaki yorum alanından siz de adana büyükşehir belediyesi ile alakalı yaşamış olduğunuz problemi paylaşabilirsiniz. Hangi konuda sorun yaşadınız? Otobüs seferleri mi? Zabıta ekipleri mi? Belediyenin çalışanı mı? Ya da diğer birimler mi? Hepsini aşağıdaki adana büyükşehir belediyesi şikayet başlıklı bu konumuzun yorum alanından paylaşarak insanların bu konuda temkinli olmalarına yardımcı olabilirsiniz. Diğer adana belediyeleri için belediyeler kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sinem Kılıç Hakkında

Merhaba. eŞikayet.net editörü olarak sizlere en iyisini ve en doğrusunu sunmaya çalışacağız. Paylaştığımız konulara sizler tarafından yapılan yorum ve şikayetleri yine sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için denetledikten sonra yayınlamaktayız.

İlginizi çekebilecek konular...

2 YORUM YAPILMIŞ

 1. Murat malik eşme

  20 Ağustos 2017 at 21:00

  20.08.2017 saat 13:30 günü adiyaman otogardan 27 DL 033 plakali gülaras firmasiyla adana otogarına gitmek üzere bilet aldık otobüs adana otogarina girmeyip sebze halinin arka tarifinda bizleri indirdi okaDr uyarı yapmamiza rağmen otogara girmeyecegini söyledi siz belediyemizin bununla ilgili sikayetimizi göz önünde bulunduracagini bildiğimizden sizlere bu sikayetimizi iletmek istedik bu firma genellikle aynı şeyi yaptığını bildirmek isterim saygilarimla

 2. TANER

  8 Eylül 2017 at 10:54

  Adanada su kesintisi neden var bir bilgi Alabilirmiyim.

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir