eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Adıyaman Belediyesi Şikayet

Adıyaman Belediyesi şikayet numarası başlıklı bu içerikten sizde adıyaman sorunlarını dile getirebilirsiniz. Adıyaman personel alımından çevre temizliğine, otobüs seferlerinden fen işlerine kadar birçok konuda adıyaman belediyesi beyaz masa ile yaşamış olduğunuz problemleri paylaşabilirsiniz. Beyaz Masa‘nın telefon numarası 153’tür. Ayrıca direkt olarak belediyeyi 216 17 20 numaralı hattan arayarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Adıyaman Belediyesi Şikayet

Adıyaman Belediyesine iletmek istediğiniz sorunları öncelikle 216 17 20 numaralı hattı arayarak belirtebilirsiniz. Eğer bir çözüme kavuşturulmadıysa sorununuz bunu tüm Türkiye ile paylaşarak adıyaman belediyesindeki sorunları paylaşabilirsiniz. Her ne kadar adıyaman belediyesi beyaz masa çalışanları sorunları çözmek için çaba gösterselerde zaman zaman gözden kaçan yada çözüme kavuşturulmayan problemlerde olabilmektedir.

  1. Telefon: 0416 216 17 20
  2. Destek Hattı: ALO 153
  3. Mail Adresi: web@adiyaman.bel.tr
  4. Adres: ….

Adıyaman Belediyesi’nin resmi twitter adresi @adiyamanbeltr şeklindedir. Sosyal medyanın gücünü kullanarak bu adresi etiketleyiniz. Sorunlarınızı da etiketledikten sonra paylaşınız. Aşağıdaki yorum ve şikayet alanını kullanarak adıyaman belediyesi şikayet başlıklı bu yazıdan problemlerinizi paylaşarak insanlara duyurabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI