Ağrı Kesici Bitkisel Krem ile Doğal Tedavi

Ağrı kesici bitkisel kremler

İnternette karşınıza ağrı giderici krem, 3000 yıllık mucize bitkisel krem ya da ağrıları anında gideren krem ile tanışmadınız mı şeklinde birçok reklam görebilirsiniz. Hatta bazı kimseler özellikle küçük yerleşim yerlerine ellerine aldıkları valiz ya da araçlarındaki stokla birlikte gidip o köyün meydanında ufak bir gösteri yaparak tanıtım yapmaktadır. Biz bu kişilere ya da internette satılan bu ürünlere birşey demiyoruz. Olabilir. Belki gerçekten de ağrı giderici bitkisel krem satıyor olabilirler fakat satın almadan önce mutlaka o ürün ile ilgili yorumları ve şikayetleri okuyunuz.

Ağrı Kesici Kremler

Ağrı kesici kremler ile alakalı ufak bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Eczaneye gittiğinizde size onlarca değişik marka ağrı kesici daha doğrusu acıyı azaltıcı krem verebilirler. Hem de reçetesiz. Fakat bu tarz ürünler mevcut ağrılarınızı hele ki bel-boyun fıtığı, romatizma ağrısı gibi büyük ve cerrahi müdahale gerektiren ağrıları tedavi etmek amacıyla kullanılmaz.

Hastaneye gittiğinizde doktor size ağrı kesici krem olarak bir ya da birkaç ürün reçeteye yazabilir. Fakat doktorunuz bunu ameliyata kadar ya da başka bir tedavi yöntemi varsa o zamana kadar kullanmanız için verecektir.

Her ağrının acısı aynı mıdır?

Elbette hayır. Bazı sorunlar geçicidir. Bazıları kalıcıdır. Geçici olan ağrılar için kullanabileceğiniz ürünler olduğu gibi acınızı dindirecek majezik krem ya da iskit yağı kremi gibi ürünler de vardır. Bunlar internette satılan fiyatı eczanelerde satılan kremlere nazaran oldukça yüksek olan ürünlerdir. Dilerseniz bu ürünleri de alıp kullanabilirsiiz.

Hatta sizler için 3000 yıllık mucize krem ya da iskit yağı kullananlar başlıklarıyla ürünü ayrı ayrı incelemiş ve insanların iskit yağı kremi ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayet / şikayetlerine yer vermiştir.

İskit Yağı Kremi Kullanıcı Yorumları

İskit Yağı Kremi Kullanıcı Yorumları

Bitkisel ağrı kesici krem

Majezik krem de yine benzer amaçlı kullanılan ve bitkisel olduğu iddia edilen bir üründür. Tıpkı iskit yağı kremi gibi. Bunların ne kadar orjinal ürünler oldukları, ağrıyı ne kadar azalttıklarını bilemiyoruz. Fakat eczaneye gidip, ağrı kesici krem var mı diye sorarsanız zaten size birkaç tavsiyede bulunacaklardır. Kim bilir belki paranız cebinizde kalır, belki doktora gitmeniz gerekebilir. Lütfen sağlığınızı riske atmayın ve ağrılı, sızılı durumlarda doktoru ziyaret ederek tedavi olunuz.

Bu arada sayfanın altında bulunan yorum alanından kullanmış olduğunuz ağrı kesici kremlerin isimlerini, markalarını ve mümkünse kullanım şeklini de paylaşırsanız birçok kişiye yardımcı olabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0