eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Ağrı Kremi İskit Yağı Kullanıcı Yorumları

İskit Yağı Kremi Kullananlar Ne Düşünüyor? Ağrı Giderici Krem Yorumları

Latif Doğan ve Songül Karlı’nın tanıtımını yaptığı iskit yağı kremi ile alakalı detayları sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ağrı kremi iskit yağı kullanıcı yorumları ile birlikte ürünün varsa şikayetleri de yayınlanacaktır. Aşağıda ürünün tanıtım videosunu sizlerle paylaştık, izlemenizi tavsiye ederiz. Videoda ürünü kullananlar iskit yağı kremi çok iyidir, romatizmam vardı herşeye çok iyi yaradı diyor. Bel fıtığı, boyun fıtığı, romatizma için kullanılması tavsiye ediliyor.

İskit Yağı Kremi Kullananlar

Değneklerle yürüyen insanlar iskit yağı kremi sayesinde değnekleri atmaya başlamış. Latif Doğan’ın da tavsiyeleri sonrasında kullanan insanlar namaz kılamadıklarını, eğilip kalkamadıklarını, reklamda gördükten sonra kullanmaya başlamış ve ne ağrı kalmış, ne sızı kalmış.

Adeta gençleştiğini iddia ediyorlar. Bütün bunlar reklamdan izlediklerimiz sonrasında paylaştığımız bilgilerdir. Biz eŞikayet.net sitesi olarak ürün işe yarıyor, kesinlikle kullanmalısınız diye birşey demeyiz.

Uyarı: iskit yağı kremi ilaç değildir. Alternatif tıp ürünleri kategorisinde yer alan, geçici olarak ağrıları dindiren bir kremdir. Çin’lilerin 3000 yıldır kullandığı iddia ediliyor.

Latif Doğan’ın İskit Yağı Yorumları

İskit Yağı Kullanıcı Yorumları

Videoda 1 iskit yağı alana 1 iskit yağı bedeva kampanyası yapmışlar. Bu kampanya sürekli devam ediyor. Videoda oradaki insanlara “dininize imanınza doğru söyleyin işe yarıyor mu yaramıyor mu diye” soruyorlar, oradaki insanlar da dinleri ve imanları üzerine yemin ederek işe yaradığını iddia ediyorlar. YORUM YOK!

Bu noktadan sonra bizim diyecek bir sözümüz yoktur. Biz de beyan esastır diyerek oradaki insanlara itimat ediyor ve işe yaradığını inanıyoruz… Sizce iskit yağı kremi gerçekten işe yarıyor mu? Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz..

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI