eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Akciğer Detoksu Nedir?

15 4.099

Akciğer detoksu ile alakalı geçtiğimiz gün datça macunu adında bir ürün paylaşmıştık. Bugün ise akciğer detoksu kullananlar tarafından yayınlanacak kullanıcı yorumları ve akciğer detoksu şikayetleri paylaşılacaktır. Sadece internetten satışı yapılan bu ürün eczanelerde satılmıyor. Satış fiyatı bizce biraz yüksektir. Ancak eğer işe yarıyorsa sigara bırakmak için değer diye düşünüyoruz. Lütfen akciğer detoksu sigara bıraktırıcı ürün ile alakalı düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız. Bu arada Ayşe Tolga‘nın akciğer detoksu ile yapmış olduğu paylaşımı görmek için paylaştığımız linke tıklayabilirsiniz.

 1. Akciğer Detoksu Fiyatı
 2. Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları
 3. Akciğer Detoksu Şikayetleri

Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları

Akciğer detoksu içerisinde 6 farklı bitkinin bulunduğu ve sigarayı bıraktırıp, ciğerlerin temizlenmesini sağlayan bir üründür. Doğal bir detoks ürünüdür diyebiliriz. İçerisinde -satış sitesinde iddia edildiğine göre- sadece siyah havuç, zencefil, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu ve meyan kökü bulunmaktadır. Şahsen meyan kökü ile alakalı araştırma yapmış olan birisi olarak faydalarını saymakla bitiremem. Eğer gerçekten bunlar akciğer detoksu içerisinde varsa ciddi manada bir vücut temizliği sağlayacaktır.

 • 15 günlük 1 kutu akciğer detoksu: 71 TL
 • 30 günlük 2 kutu akciğer detoksu: 109 TL
 • 60 günlük 4 kutu akciğer detoksu: 182 TL

Dediğim gibi fiyat bana biraz yüksek geldi. Satıcıların iddia ettiğine göre 1 kutu yani 15 günlük paket ile pek fazla bir etki görülmeyecektir. Tamam balgam atımı ilk kullanımdan itibaren gerçekleşiyor ancak sizinde hayal ettiğiniz gibi bir temizleme işlemi 1 kutu ile olmamaktadır. Bunun için en az 1 aylık akciğer detoksu kullanmanız gerekiyor. Bu da 109 türk lirası demektir. Bu yüzdendir ki akciğer detoksu kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızdan paylaşılacak olan yorum ve şikayetleri okumadan ürünü satın almamanızı tavsiye ederiz.

Datça Acıbadem Macunu Akciğer Detoksu Kullananlar
Datça Acıbadem Macunu Akciğer Detoksu Kullananlar ne demiş? Gerçek akciğer detoksu kullanıcı yorumları ve şikayetleri için tıklayınız..

Akciğer Detoksu Şikayetleri

Bu ürünü kullanan insanlar ürün hakkındaki yorumlarını eŞikayet.net sitesi ile paylaşıyorlar. Ayşe Tolga’nın kendi sitesinde paylaştığı akciğer detoksu hakkındaki detaylara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından insanların akciğer detoksu sigara bıraktırıcı ürün ile alakalı düşüncelerini okuyabilirsiniz. Sizde bu ürünü kullandıysanız lütfen yorum yapmayı unutmayınız. Yapacağınız bir yorum insanların akciğer detoksu ürünü ile alakalı fikir sahibi olmasına neden olacaktır. sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle…

Bu şikayetleri incelediniz mi?
 1. alican

  akciğer detoksu sıvı olarak geldi nasıl kullanılacak

 2. Nur

  Akciğer detoksu kesinlikle yalan insanları kandırma üzerine kurulu para tuzağıdır, ürün geldi ve kutuları ezilmiş içlerindeki sıvılar akmıştı bunun üzerine geri iade edeceğimi güvenimin kalmadığını cayma hakkımı kullanacağımı söyledim ama beni hep geçiştirdiler, hatta yüzüme kapattılar 7 gün süremin bitmesi için ellerinden geleni yapıyorlar, SAKIN ALMAYIN TUZAĞA DÜŞMEYİN

 3. Serkan

  Bu konuya gelecek olan yorumlardan nasıl haberdar olabiliriz?

 4. sultan

  akciğer detoksu bugün elime geçti…nasıl kullanacagız.. sulandırarak mı..

  1. eŞikayet

   Kullanım detayları da konu içinde anlatılmıştır. Lütfen yazının tamamını okuyunuz.

 5. İbrahim Halil kılıç

  Ya benim yaşım 25 ben 13 yaşından beri kullanıyorum sigarayı bu yaşımda kosamiyorum yürüyemiyorum sanki 70 yaşındaki amcalar gibiyim ve ben bu illeten kurtulmak istiyorum bu ürünün etkisi varmı ise yariyormu ise yariyorsa 1000 TL olsun sorun olmaz ve linkten verdiğiniz site güvenilir mi ordan gönül rahatlığıyla siparisimi verebilir miyim ve ben bu illeten kurtulursam size minnettar olurum dua ederim lütfen bana dönüş sağlayın

 6. ayhan

  bu 109 tl olandan bende aldım bir haftadır kullanıyorum hiç bir etkisini görmedim sanırım dolandırıldım kullanma talimatı bile yok

 7. ufuk

  Macun diye gönderdikleri şeyi kullanmadan once düşünün derim arkadaşlar. Sigara bırakmak isteyenler için arayın devlet madde gönderiyor zaten. bice paranızı cope boş yere atmayın.

  1. gokhan

   peki siz devletin gonderdigi maddeyi kullandiniz mi ise yariyor mu bilginiz var mi. tesekkurler.

 8. U

  R

 9. Kerem

  Akciğer detoksu kendimiz evde hazırlayabiliyor muyuz? Bilgisi olanlar cevaplayabilirler mi? Yani bu ürünün içinde kullanılan meyan kökü, zencefil, dağ nanesi filan bunları kullanırsakta ciğerlerimizde bir temizlenme olmaz mı? Yani şart mı bu veya başka bir ürünü kullanmak? teşekkürler.

 10. engin

  ciğerlerimizi temizlemenin başka bir yolu var mıdır yani doktora gidersek bir şekilde tedavi etme durumu filan var mıdır?

 11. Orhan

  Akciğer detoksu kullanımı ile alakalı detaylı birşey bulamadım. Şimdi bu ürünü sipariş verdim. Nasıl kullanacağımı bana anlatır mısınız? Kimse telefonlara cevap vermiyor ve ne yapacağımı bilemiyorum. Teşekkürler.

  1. eŞikayet

   Orhan bey, günlük 1-2 tatlı kaşığı yemeniz yeterli olacaktır. Neticede macun olduğundan dolayı başka türlü olması doğru olmaz.

  2. eŞikayet

   Ayrıca kullandıktan sonra lütfen faydasını görüp görmediğinizi akciğer detoksu kullanmak isteyenlerle de paylaşınız. İyi günler dilerim.

YORUM ALANI