eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Akciğer Detoksu Nedir?

Akciğer detoksu ile alakalı geçtiğimiz gün datça macunu adında bir ürün paylaşmıştık. Bugün ise akciğer detoksu kullananlar tarafından yayınlanacak kullanıcı yorumları ve akciğer detoksu şikayetleri paylaşılacaktır. Sadece internetten satışı yapılan bu ürün eczanelerde satılmıyor. Satış fiyatı bizce biraz yüksektir. Ancak eğer işe yarıyorsa sigara bırakmak için değer diye düşünüyoruz. Lütfen akciğer detoksu sigara bıraktırıcı ürün ile alakalı düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız. Bu arada Ayşe Tolga‘nın akciğer detoksu ile yapmış olduğu paylaşımı görmek için paylaştığımız linke tıklayabilirsiniz.

  1. Akciğer Detoksu Fiyatı
  2. Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları
  3. Akciğer Detoksu Şikayetleri

Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları

Akciğer detoksu içerisinde 6 farklı bitkinin bulunduğu ve sigarayı bıraktırıp, ciğerlerin temizlenmesini sağlayan bir üründür. Doğal bir detoks ürünüdür diyebiliriz. İçerisinde -satış sitesinde iddia edildiğine göre- sadece siyah havuç, zencefil, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu ve meyan kökü bulunmaktadır. Şahsen meyan kökü ile alakalı araştırma yapmış olan birisi olarak faydalarını saymakla bitiremem. Eğer gerçekten bunlar akciğer detoksu içerisinde varsa ciddi manada bir vücut temizliği sağlayacaktır.

  • 15 günlük 1 kutu akciğer detoksu: 71 TL
  • 30 günlük 2 kutu akciğer detoksu: 109 TL
  • 60 günlük 4 kutu akciğer detoksu: 182 TL

Dediğim gibi fiyat bana biraz yüksek geldi. Satıcıların iddia ettiğine göre 1 kutu yani 15 günlük paket ile pek fazla bir etki görülmeyecektir. Tamam balgam atımı ilk kullanımdan itibaren gerçekleşiyor ancak sizinde hayal ettiğiniz gibi bir temizleme işlemi 1 kutu ile olmamaktadır. Bunun için en az 1 aylık akciğer detoksu kullanmanız gerekiyor. Bu da 109 türk lirası demektir. Bu yüzdendir ki akciğer detoksu kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızdan paylaşılacak olan yorum ve şikayetleri okumadan ürünü satın almamanızı tavsiye ederiz.

Datça Acıbadem Macunu Akciğer Detoksu Kullananlar
Datça Acıbadem Macunu Akciğer Detoksu Kullananlar ne demiş? Gerçek akciğer detoksu kullanıcı yorumları ve şikayetleri için tıklayınız..

Akciğer Detoksu Şikayetleri

Bu ürünü kullanan insanlar ürün hakkındaki yorumlarını eŞikayet.net sitesi ile paylaşıyorlar. Ayşe Tolga’nın kendi sitesinde paylaştığı akciğer detoksu hakkındaki detaylara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından insanların akciğer detoksu sigara bıraktırıcı ürün ile alakalı düşüncelerini okuyabilirsiniz. Sizde bu ürünü kullandıysanız lütfen yorum yapmayı unutmayınız. Yapacağınız bir yorum insanların akciğer detoksu ürünü ile alakalı fikir sahibi olmasına neden olacaktır. sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle…