eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Alaiye Resort Hotel (Alanya)

Alaiye Resort Otel Şikayetleri, Kullanıcı Yorumları, Müşteri Puanı Ne Kadar?

Alaiye Hotels‘e ait Türkiye’de 2 farklı otel bulunuyor. Bunlardan bir tanesi alaiye resort hoteldir diğeri ise alaiye kleopatra hoteldir. Her iki otelinde konumu Antalya’nın Alanya ilçesidir. Güzel bir tatil bölgesi olan Alanya’da yer alanbu otel ile alakalı yorumlarınızı  alaiye resort hotel şikayet başlığı altından paylaşabilirsiniz. Sayfanın altına doğru indikçe insanların bu otel ile alakalı yorumlarını okuyabilecek, dilerseniz sizde düşüncelerinizi paylaşabileceksiniz.

Alaiye Resort Hotel Hakkında

Türkiye’nin her noktasından 444 9 726 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak alaiye resort otel hakkında bilgi alabilir, bir problem yaşamışsanız bu sorunun giderilmesi için şikayette bulunabilir yada rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Alaiye Resort Hotel’in adresi İncekum, Alanya’da olup telefon numarası da 0242 517 1534’tür. Toplamda 7 farklı odası ile her kesime hitap eden bu otelin 2 çocuk havuzu da dahil toplamda 6 havuzu bulunmaktadır. Alaiye Resort Hotel odaları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için alaiyeresorthotel.com sitesini inceleyebilirsiniz.

Alaiye Resort Hotel Şikayet

Oldukça lüks olan bu otel 5 yıldızlıdır. Oda fiyatları sürekli değişiyor olsa da standart oda fiyatları 200 TL’den başlayarak 400 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Bu ne zaman alacağınızla alakalıdır. Birkaç ay sonra bu fiyatlar daha da düşebileceği gibi yaz aylarında daha da yüksek olabilir. Eğer ailece gitmeyi düşünüyorsanız aile odaları da 350 TL’den başlayarak 500 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Bu fiyatlar 10 Ekim 2017’ye göre paylaşılmıştır.

Eğer bu oteli ziyaret etmişseniz lütfen otel hakkında yorumlarınızı, tecrübelerinizi ve varsa sorunlarınızı alaiye resort hotel şikayet başlıklı bu yazımızdan belirtiniz. Diğer otel şikayet konuları için linke tıklayabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI