eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Anagain Serum ve Şampuan Kullananlar

Anagain serum kullananlar ne diyor? Saç çıkaran şampuan yorumları

Saç dökülmesi, çağımızın en büyük problemlerinden bir tanesidir. Şahsen benim de saçlarım dökülüyor. Birçok saç dökülmesine karşı ürün kullanmış olsam da açıkçası faydalarını görmedim. Bu yazımda ise yeni duyduğum anagain şampuan ve serum seti ile alakalı detayları sizlerle paylaşacağım. Kısaca anagain serum nedir, nasıl kullanılır, fiyatı ne kadar, kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır.

Anagain şampuan nedir?

Aslında iki farklı ürün bulunuyor. Genel olarak anagain şampuan olarak biliniyor olsa da aslında serumu da bulunuyor. Bir tanesi ile saçınızı yıkayıp, temizliyorsunuz. Diğeriyle de köklerine masaj yaparak yedirip, güçlenmesini sağlıyorsunuz.

Anagain şampuan, saçlarınızı temizleyip, yumuşatan bir üründür. İlk önce bu ürün ile saçlarınızın üzerine yapışan kirleri, diplerde biriken yağları bu ürün ile çıkarıp atıyorsunuz.

Angain serum, bu ürün ile saçlarınızı derinlemesine güçlendirerek daha gür çıkmasına yardımcı olmaktadır. Gerçekten de böyle midir? Bunu sayfanın altındaki angain serum kullanıcı yorumları alanından öğrenebilirsiniz. https://www.esikayet.net

Angain şampuan yorumları

Bu ürün ile alakalı satış sitelerinde saç tellerini çoğalttığı, solmuş saçları canlandırdığı, köklerin güçlenerek daha gür saçların çıkarttığı iddia ediliyor. Ayrıca düzenli kullanılırsa olmayan bölgelerde saçların yeniden çıkacağı da iddialar arasında yer almaktadır. İşe yarıyor mu? Bunu bilemiyoruz. Bu nedenle lütfen angain serum kullananlar alanından ürün hakkındaki yorumları ve şikayetleri okuyunuz.

Anagain Kullanıcı Yorumları
Sayfanın altında bulunan anagain kullanıcı yorumları alanını incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz…

Angain serum kullananlar

Ürünün satış fiyatı biraz yüksek. Bizce en azından yüksek gibi geldi. Fakat gerçekten işe yarayan bir ürünse o zaman da bu paralar verilmeye değer diye düşünüyoruz.  Sadece online temin edebileceğiniz angain şampuan kargo ile birlikte 49 TL’dir. Eğer angain serum ile birlikte şampuanı da almak isterseniz o zaman ödeyeceğiniz tutar 119 TL’dir. Eğer şampuan ihtiyacım yok sadece angain serum satın almak istiyorum diyorsanız kargo bedeli ile birlikte 99 TL ödemeniz gerekecekti.

Biz eŞikayet.net editörleri olarak daha önce birçok saç bakım ürünü incelemesi yapmıştık. Dilerseniz buraya tıklayarak ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz.

 Angain serum ve şampuan nasıl kullanılır?

Şampuanın kullanımını bildiğiniz şekildedir. Normal bir şekilde saçınızı temizlenip, kurulandıktan sonra angain serum uygulamanız gerekiyor. Uygulamak istediğiniz bölgeye bir miktar angain serum sürdükten sonra masaj yaparak yediriniz. Köpürdükten sonra durulayabilirsiniz. Ancak uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 5 dakika boyunca saçınızda bekletiniz. Angain şampuan satış sitesinde iddia edildiğine göre ürünü düzenli kullandığınız taktirde yaklaşık 10 seans sonra etkisini göreceksinizdir.