eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Angel Bra Sütyen

Angel bra sütyen, toparlayıcı ve göğüs dikleştirici olarak kullanılan bir üründür. Burada angel bra sütyen kullananlar tarafından şikayetleri ve kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Satış fiyatı ve resmi satış sitesi ile alakalı bilgileri de bulabileceğiniz bu yazımızda siz de ürün ile alakalı kafanıza takılan soruları sorabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Satış fiyatı kargo ile birlikte 39 TL olan bu ürünün resmi internet sitesi ise angelbras.com‘dur.

Angel Bra Sütyen Nedir?

Angel bra sütyen, birçok kadının hayali olan dik ve toplu göğüslerin oluşmasını sağlayan straplez sütyendir. Birçok bedeni bulunan bu ürünü sadece online olarak satın alabiliyorsunuz. Yurtdışında çok kişi tarafından tercih edilen bu ürün artık Türkiye’de de satılmaktadır. Tek bir sütyen için 29 TL ödemek belki zor olsa da işe yaradığı taktirde birçok kişinin alabileceğini düşünmekteyiz.

Her kadın göğüslerinin dik durmasını, çekici görünmesini ister. Bunun için dünyanın parasını ödeyerek estetik yaptıranlardan onlarca sütyen alıp çöpe atanlara kadar çevrenizden de çok fazla örnek aklınıza gelecektir. Normal bildiğimiz klasik sütyenlerle göğüslerin toplu olması pek mümkün olmasa da angel bra sütyen ile bunu sağlamak mümkündür. Hem küçük hem de büyük göğüsler için kullanılabilen angel bra toparlayıcı sütyen kolay ayarlanabilir olması hasebiyle de tercih edilmektedir.

Angel Bra Toparlayıcı Sütyen Kullananlar

Bu sütyenin kullanılma nedenlerinden bir tanesi de dikişsiz olması ve askılarının olmamasıdır. Taktığınızda dışarıdan bakanlar sanki sütyen takmamışsınız gibi hissedecektir. Gizli toparlayıcı özelliği sayesinde siz de kendinizi daha özgür ve rahat hissedeceksiniz. Birçok renk seçeneği olan angel bra sütyen ile alakalı siz de kullanıcı yorumları ve şikayetleri aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Eğer küçük göğüslere sahipseniz endişelenmeyin. Angel bra sütyenin önünde bulunan ayarlanabilir ip sayesinde ister büyük ister küçük göğüslere sahip olun farketmez bunu ayarlayarak dik ve dolgun bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Angel Bra Toparlayıcı Sütyen Özellikleri

Birçok sütyene göre farklı olan angel bra sütyenin en belirgin özelliği dikişsiz olmasıdır. Bu sayede giymiş olduğunuz elbiselerin altından sütyenin izleri belli olmaz. Ayrıca ağırlığınında diğer sütyenlere göre çok hafif olması size de ayrı bir rahatlık sağlayacaktır. Ağrılığı sadece 37 gram olan bu ürünün iç tarafındaki hava kanalları sayesinde göğüslerinizin hava alması da sağlanmaktadır.

Kullandığınızda siz de göreceksiniz ki göğüslerinize inanılmaz bir dekolte sağlayacak ve bu sayesde hem çekici hem de dolgun görünmesine neden olacaktır. Satış sitesinde iddia edildiğine göre yüzde 100 saf medikal hipoalerkenik bir maddeden üretilen angel bra sütyen tüm cilt tipleri için kullanılabilen bir üründür.

Angel Bra Sütyen Kullanıcı Yorumları

Evet değerli hanımlar… Biz eŞikayet.net editörleri olarak ürün hakkında merak edebileceğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalıştık. Siz de aşağıdaki yorum alanını kullanarak angel bra sütyen ile alakalı şikayetleri ve yorumları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Nasıl Kullanılır? Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü sadece göğüslerinizin üzerine koyarak istediğiniz ölçüde ayarlamanız yeterli olacaktır. Sağlığınız açısından orjinal angel bra sütyen kullanmanızı tavsiye ederiz. Sahte ürünler kullandığınızda havalandırma olmayacağından dolayı cildiniz tahriş olacak ve bir müddet sonra yanmaya başlayacaktır. Siz de hemen angel bra sütyen kullananlar başlıklı bu konuda düşüncelerinizi paylaşmaya başlayabilirsiniz.