eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Antitox Damla Nedir?

Antitox kullananlar, kullanıcı yorumları, antitox şikayetleri, yan etkileri

Antitox damla, son günlerde birçok kişinin hakkında konuştuğu, Meltem Açıkel‘in tavsiye ettiği iddia edilen fakat sağlam bilgilerin olmadığı bir zayıflama damlası olarak geçmektedir. Bu sayfada antitox damla şikayetleri ile ürünü kullananlar tarafından paylaşılacak yorumları bulabilirsiniz. Ürün ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına sayfanın altında bulunan antitox damla kullanıcı yorumları alanından ulaşabilirsiniz. Ürünün satış fiyatı 50 TL’dir. İnternet üzeri satılmakta ve ürün hakkında tüm detayları ürünü satan kişilere ulaştığınızda alabilmektesiniz.

Antitox nedir?

Antitox, içerisinde biberyiden fesleneğe, enginardan brüksel lahanasısuyuna kadar 8 farklı bitkinin olduğu damladır. Dilediğiniz zaman istediğiniz yemeğin içine katarak kullanabiliyorsunuz. Adından da anlaşılacağı üzere vücudunuzda biriken toksinlerin dışarıya atılmasında yardımcıdır.

Lütfen antitox damla veya zayıflattığı idda edilen tüm ürünleri kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Her ne kadar %100 bitkisel ürün olduğu idda ediliyor olsa da içinde kullanılan maddelere karşı allerjiniz olabileceğinden dolayı ya da sağlık problemlerinizi olumsuz yönde tetikleyebileceği için doktorunuza danışmadan antitox damla kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Antitox Kullanıcı Yorumları
Antitox Kullanıcı Yorumları

Antitox damla kullananlar

Antitox toksin atıcı damla ile alakalı ürünün satış sitesinde 2 ayda 12 kilo vereceğinizi garanti ediyorlar. Böyle bir garantiyi kimsenin veremeyeceğini belirtmek isteriz. Çünkü her insanın metabolizması, kilosu, vücut kitle endeksi farklıdır ve herkeste 12 kilo garantisi olmaz. Sayfanın altında bulunan antitox kullananlar alanında paylaşılan antitox damla şikayetleri de ürün hakkında fikir sahibi olabilmeniz adına yararlı olabilir.

Bu arada Meltem Açıkel’in facebook sayfasına ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilirler.

Antitox Damla Faydaları Nelerdir?

Antitox şikayetleri

Az önce de ifade ettiğimiz gibi yeni bir ürün olduğundan hakkında kesin bilgilerle konuşmak mümkün değildir. Meltem Açıkel antitox ürününü tavsiye ediyor, faydalı olduğunu söylüyor. Sayfanın altında antitox kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı paylaşılan tüm antitox damla şikayetleri bulabilirsiniz. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Antitox damla kullanıcı yorumları

6.3
Kullanılabilir!

Antitox Damla Kullanıcı Yorumları

Antitox damla, henüz piyasaya yeni çıktığından dolayı hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Lütfen kullanmadan önce doktora danışınız ve yan etkileri hakkında iyi bir araştırma yapınız. Sayfanın altında bulunan antitox kullananlar alanını incelemenizi tavsiye ederiz.

  • Antitox fiyatı 7
  • Faydaları 5
  • Kullanıcı Yorumları 7