eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Arçelik 10143 YCM Çamaşır Makinesi

Arçelik 10143 ycm çamaşır makinesi kullanıcı yorumları – Bu yazımızda Arçelik’in en çok tercih edilen makinelerinden biri olan 10143 YCM ile alakalı teknik özellikleri ve kullanıcı şikayetleri yayınlanacaktır. Normal bir çamaşır makinesini 800 TL’ye almanız mümkündür. Bu göz önüne alındığından 2119 TL’yi bu makineye ödemek biraz fazla geliyor gibi görünüyor. Fakat özellikleri, dış tasarımı benim için önemlidir diyenler için oldukça şık bir makine olduğunu söyleyebiliriz.

En önemli özelliklerinden 2 tanesi -bizce- AquaFusion+ ve ProSmart Inverter özelliklerinin olmuş olmasıdır. Bu özelliklerden AquaFusion+ özelliği deterjanın elbiselerin üzerinde kalmasını engelleme ve suyu elbiselerin üzerine direkt olarak fışkırtma özelliğidir. Dieğri ise enerji tasarrufu sağlarken makinenin ömrünü uzatan Prosmart Inverter özelliğidir.

Bunların dışında 16 yıkama programı olan arçelik 10143 ycm çamaşır makinesi dijital göstergeye, çocuk kilidine vs.. diğer klasik özelliklerin tamamına sahiptir. Elbise yıkama kapasitesi de hoşunuza gidecektir diye düşündük. Tam olarak 10 kg elbise yıkama kapasitesiyle bir kereden tüm çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.

Arçelik 10143 YCM Kullanıcı Yorumları

Sizler de merak ettiğiniz soruları arçelik 10143 ycm çamaşır makinesi kullanıcı yorumları başlığıyla paylaştığımız bu konudan sorabilirsiniz. Diğer çamaşır makineleri hakkında insanların ne söylediğine bakmak için arçelik çamaşır makinesi linkine tıklayabilir, tüm arçelik ürünlerine ulaşabilmek için de arçelik ürünleri linkine tıklayabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI