Beyaz Eşya

Arçelik 6083 FYE Çamaşır Makinesi

Yazar:

Tarih:

Arçelik 6083 FYE çamaşır makinesi kullanıcı yorumları başlıklı bu inceleme yazımızda satış fiyatı, şikayetleri, özellikleri paylaşılacaktır. Arçelik’in en son teknolojisi ile geliştirilen bu çamaşır makinesi elbiselerin yırtılma ihtimalini en aza indirgeyerek kullanıcıları daha çok mutlu etmektedir.

Arçelik 6083 FYE çamaşır makinesi özellikleri arasında en ön planda olanı A++ enerji tüketimine sahip olmasıdır. Yani fazla elektrik tüketmeyen bu makina ile faturalarda tasarruf sağlayabilirsiniz. Öte yandan 11 yıkama ve durulama programı ile en hassas elbiselerinizi bile yıkayabilirsiniz.

Arçelik 6083 FYE Özellikleri

Bu makinenin kuru elbise kapasitesi 6 kg’dır. Beyaz renk seçeneği olan bu makinenin tek su girişi bulunuyor. Diğer özelliklerden ön planda olanlar şu şekildedir:

  • Su taşma emniyet sistemi
  • Aşırı yük kontrolü
  • Devir: 800
  • Elektronik program takip göstergesi

Arçelik 6083 FYE Kullanıcı Yorumları

Bunun dışında arçelik 6083 FYE çamaşır makinesi özellikleri ile ilgili söyleyebileceğimiz birşey yok. Ürünün arcelik.com.tr’de satış fiyatı 1039 TL’dir. Çevrenizde bulunan spotçu mağazalardan bu ürünü belki daha düşük fiyata bulabilmeniz mümkündür. Siz de yorum alanından bu ürün ile alakalı şikayet ve yorumları paylaşabilirsiniz. Diğer arçelik ürünleri için arçelik çamaşır makinesi yorumları linkine tıklayınız.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir