Arçelik SUF 4000 MEB

Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın Kullanıcı Yorumları

Arçelik suf 4000 meb mini fırın kullanıcı yorumları başlıklı bu inceleme yazımızda daha önce bu ürünü kullanmış olan kişilerin arçelik suf 4000 meb şikayet / şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca başka sorular / sorunlar varsa yorum alanından diğer kullanıcılar ile paylaşılacaktır. Biz sizler için teknik özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadar gibi soruları araştırdık. Arçelik’in resmi internet sitesinden bu mini fırın 299 TL’ye satılmaktadır. Spotçulardan belki 20-30 TL daha indirimli fiyata bulabilirsiniz. Bunun nedeni de ellerinde kalmış ürünlerden kurtulmak istiyor olmaları olabilir. Herneyse..

Beyaz renkli bu mini fırın 40 litrelik pişirme hacmine sahiptir. Oldukça şık ve kullanışlı görünen arçelik suf 4000 meb mini fırın 6 pişirme fonksiyonuna sahiptir. İçerisinde aydınlatması da bulunan bu ürün 2 adet tepsi ile birlikte satılıyor. Genişliği 60 santim olan bu fırının ağırlığı ise hemen hemen 13 kilodur. Bir mini fırından beklediğiniz birçok özelliğe sahip olan arçelik suf 4000 meb ile alakalı yorumları aşağıdaki alandan bulabilirsiniz.

Arçelik suf 4000 meb yorumları

Değerli eŞikayet.net takipçileri… Arçelik ürünleri ile alakalı yaşamış olduğunuz tüm sorunları 7 gün 24 saat boyunca 444 0 888 numaralı arçelik müşteri hizmetleri hattından iletebilirsiniz. Ayrıca başka insanların da bilinçlenmesi adına arçelik suf 4000 meb mini fırın yorumları başlıklı bu yazımızdan şikayetleri ve ya tavsiyeleri paylaşabilirsiniz. Tüm arçelik ürünleri hakkında paylaşılan şikayetler için arçelik kullanıcı yorumları linkine tıklayabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0