Arnavut Kremi

Arnavut Kremi Nedir? Arnavutluk Aklık Kremi Kullananlar

Arnavut kremi nedir? Bu yazımızda arnavut kremi ile ilgili yorumlar iyi midir? kötü müdür? diye merak edenler için arnavut kremi kullananlar tarafından ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayet / şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca arnavut kremi nasıl yapılır, evde yapımı kolay mıdır , yapılabilir mi gibi sorulara da yanıt vereceğiz.

Öncelikle Sosyal Medya’da çokça tartışılan bir konu olan “arnavut kremi içerisinde civa bulunuyor mu” sorusuna ürünün yetkilileri tarafından cevap olarak verilen ” Ürünlerimizde civa kesinlikle bulunmamaktadır. Renk açıcı olarak içerisinde kullanılan ana etken madde Arbutin‘dir.” cümlesini paylaşalım. Bu cümle burada bir kenarda dursun. Bilemiyorum arnavut kremi için labaratuvar sonuçlarını araştıranlar var mıdır diye fakat eğer böyle bir araştırma yapılmışsa lütfen yorum alanından paylaşmayı unutmayınız.

Arnavut Kremi Nedir?

İçerisinde Arbutin (C12H16O7) bulunduğu iddia edilen arnavut kremi ile cilt lekelerinden kurtulacağınız iddia ediliyor. Anlaşıldığı kadarıyla bu ürün ile alakalı kötü bir reklam yapılmış. Çünkü birçok yerde “sakın kullanmayın içerisinde kansere neden olan civa bulunuyor” şeklinde yorumlar, açıklamalar yapılmış. Bunun üzerine firma yetkilileri ürünlerinde kesinlikle civanın olmadığını belirtmek zorunda kalmışlar. Sözün özü arnavut kremi bir aklaştırıcı, cildi beyazlatıcı veya tabir-i diğer ile cilt lekelerini kapatıcı bir kremdir.

Bu krem reçete ile satılmıyor. Tüm ciltlerde kullanılabileceği iddia edilen arnavut kremi ile güneş, sivilce, siyah nokta, doğum lekeleri gibi sizi rahatsız eden etmenleden kurtulabilirsiniz. Dileyenler internet sitelerinden yada bazı kozmetik ürünleri satan yerlerden temin edebilirler. Satış fiyatı 60 TL – 79 TL arasında değişen arnavut kremi ile alakalı yorumlar aşağıdaki yorum ve şikayet alanından paylaşılmaktadır.

Arnavut Kremi Kullananlar

Değerli eşikayet.net takipçileri. Arnavut kremi ev yapımı nasıl hazırlanır, kendimiz evde hazırlayabilir miyiz diye google’a sordum doğru düzgün bilgi paylaşan kimseye rastlamadım. Facebook’ta birçok arnavut kremi sayfası buldum, inceledim ancak hepsi de “arnavut kremi” adı altında kendi ürünleri satma derdinde olan sayfalardı. O nedenle arnavut kremi nasıl hazırlanır sorusuna şimdilik yanıt veremiyoruz. Bu konuyu sizler için araştırmaya devam edeceğiz.

Eğer siz internetten arnavut kremi satın aldıysanız ürün ile alakalı yorumları, şikayetleri veya önerileri yorum alanından paylaşarak başka insanların da arnavut kremi hakkındaki gerçekleri öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Arnavut Aklık Kremi Kullananlar

Arnavut Aklık Kremi Kullananlar

Arnavut Kremi Kullanıcı Yorumları

Arnavut Kremi Kullananlar başlığıyla yayınladığımız bu inceleme yazısında sizler de ürün hakkındaki şikayet ve yorumları paylaşabilrisiniz. Bu ürünü satın almadan önce mutlaka insanların görüşlerine yer vermenizi tavsiye ederiz. Facebook, Instagram gibi sosyal hesaplardan herkese açık şekilde paylaşılan arnavut kremi paylaşımlarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Biz eŞikayet.net sitesi olarak daima kullanıcı dostu paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz. Bizi facebook sayfamızdan buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

1 Comment
  1. Siz içerisinde civa olmadığını söylüyorsunuz ama bunu ispat edebilir misiniz? Yani kusura bakmayın ama siz öyle söylediniz diye içerisinde civa olmayacağı anlamına gelmiyor. Nasıl güveneceğiz?

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0