eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Aspir Formüla Krem Nedir?

Aspir Krem Kullananlar, Aspir Jel Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Halk TV’de yayınlanan Halkta Sağlık isimli programda bazen aspir formüla olarak bazende aspir jel olarak tanıtımı yapılan ürün ile alakalı araştırmalarımı, kullanıcı yorumları ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Sayfanın altındaki yorum alanındna dilerseniz sizde şikayet / şikayetleri yada önerileri paylaşabilirsiniz.

İçerisinde çörek otu yğaı, lahana yağı, yeşil çayı ekstratı gibi bitkisel maddelerin olduğu aspir formüla denilen aspir jel yada krem istenmeyen bölgelerde kullanılabilen bir yağ yakıcı üründür. İçerisinde ayrıca jojova yağı, aleovera bitkisinin özü, alleontain ki bu da hücreleri yenilemek için kullanılır, e vitamini de bulunur. Bu içerikleri videoda konuşan hanımefendi paylaşıyor.

Ürünün tanıtım videosunda belirtilen satış sitesine girmeye çalıştığımızda sitenin açılmadığını gördük. Sadece telefon numarası ile sipariş verilebiliyor.

Aspir Krem Nedir?

Zaten bu içerikleri paylaştıktan sonra hemen çok kısa bir ara var diyerek reklama geçiyorlar. Orada ise zayıflamaya yardımcı, sıkılaştırıcı aspir formüla ürününü tanıtıyorlar. Ekranda aspir krem olarak görünen bu ürünün 3 tanesi 99 TL’ye gönderiliyor. Hem yurtiçin hem de yurtdışı satışı yapılan aspir formüla kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Aspir Jel Nedir? Aspir Krem Kullananlar ve Şikayetleri
Aspir Jel Nedir? Aspir Krem Kullananlar ve Şikayetleri

Peki gerçektne böyle midir? Gerçekten aspir krem yada aspir jel işe yarıyor mudur? İnsanları bölgesel zayıflatıyor mudur? Bu soruların yanıtlarını sizlerden gelecek olan yorumlara bakarak öğreneceğiz.

Aspir formüla, inceltilmek istenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanır. Kullanılacak olan bölgenin temizlenmesi gerekiyor. Sonrasında birkaç dakika boyunca masaj yapılmalıdır.

Gold Strong Termal Krem ile Aynı mıdır?

Şöyle bir durum var ki daha önce de Halk TV’de Canda Sağlık isimli programda gold strong termal krem ürünü satılıyordu. O ürün ile alakalı birçok şikayet aldığımızı üzülerek belirtmek istiyoruz. İlgili konuya ulaşabilmek için gold strong termal krem linkine tıklayabilirsiniz.

Gold Strong Termal Krem Kullananlar, Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları
Gold Strong Termal Krem ile alakalı insanların paylaştıkları yorumları ve şikayetleri okumak için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Programa dönecek olursak ürün ile alakalı konuşan 3 hanımefendi özellikle yediklerimize dikkat etmemiz gerektiğinin altını çiziyor. Yediklerimize dikkat ettiğimizde, spor yaptığımızda bu ürünün daha da etkili olabileceğini özellikle belirtiliyorlar. Biz de bunu sizlerle paylaşmak istedik. Lütfen sadece aspir jel yada aspir krem kullanarak kilo kaybetmeyi beklemeyiniz. Bununla birlikte spor yapmayı, beslenmenize dikkat etmeyi ihmal etmeyiniz.

Not: Program bant yayınıdır. Sürekli bir program yapılmıyor. Birkaç dakikada bir kısa bir araya gidiyoruz diyerek ürün tanıtımına devam ediliyor.

Aspir Krem Kullanıcı Yorumları

Ürünün satış fiyatı az önce de söylediğimiz üzere 3 kutusu 99 TL’dir. İnternetten satın alabileceğiniz bu ürün setini eczanelerden temin edemiyorsunuz. Lütfen ürün ile alakalı yorumları ve şikayetleri sayfanin altindaki aspir formüla kullanıcı yorumları alanından paylaşınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI