Astor Turizm konuşmayı bilmeyen insanları işe alıyor

Astor Turizm Bilet

İstanbul dudulu Astor seyahat otogarı aradım ve bi kadınla konuştum ona otobüs geliş saatiyle ilgili ya da bi problem olursa iletişim numarası ile Bilgi verilir mi diye sordum.

Bana uzay da mı yaşıyorsunuz tabi ki aranmazsınız gelip bekleyeceksiniz gibi bi tepki verdi. Konuşmayı iletişimi bilmeyen insanları o işe koymayın bence hiç açmasınlar telefonu. Anlama yetisi olmayan insanlarla muhatap olup duruyoruz.

2 Comments
  1. Reply
    Fatma Çelikten 12 Ocak 2023 at 15:59

    11.01.2023 tarihli Şanlıurfa-Antalya seferimde öncelikle muavinin usulsüz kaba konuşmalarına şahit oldum. Çay-kahve siparişimi kaş göz yaparak almaya çalışan hal ve hareketlerinde sanki zorla çalışıyormuş izlenimi veren bir çalışandı. Aynı şekilde şoför de inmek istedikleri yeri söyleyen yolculara bağırarak saygısızca karşılık verdi. Çalışanları özenle seçmenizi rica ediyorum. İnsanlarla iletişime geçmek in kesinlikle bir eğitim almalılar.

  2. 29 Nisan günü saat 15 te bilet almak için otogarı aradığımızda telefonu tam kapatmak üzereyken bir bayan çıktı ve söylediğimiz on kelimenin ancak ikisini anlıyor uyuşuk uyuşuk konuşuyordu ya aklı başında bir personelimiz yokmu böyle uyuz uyuz ve uyuşuk birini telefonun başına vermişsiniz yazıklar olsun

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0