eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Astor Turizm (Şanlıurfa)

Şanlıurfa’nın en kaliteli otobüs firmalarından olan Astor Turizm ile alakalı bu başlığımızda astor turizm numarası ile birlikte Şanlıurfa, Ankara, İstanbul, Adana, Gaziantep, İzmir, Antalya, Mersin gibi büyükşehirlerde bulunan ofislerin numaralarına da ulaşabileceksiniz. Şanlıurfa’da birkaç otobüs firmasından biri olan Astor Turizm ile alakalı müşteri yorumları ve şikayetleri de yine astor turizm şikayet başlıklı bu yazımızda paylaşılacaktır.

Türkiye’nin birçok noktasına seferleri bulunan Astor Turizm’in 2+1 ve 2+2 konforlu lüks otobüsleri ile hem uygun fiyata hem de daha  rahat bir şekilde gitmek istediğiniz noktalara güvenli bir şekilde ulaşabileceksiniz. Her firmada olduğu gibi zaman zaman Astor’da da problemler yaşayabilirsiniz. Bu türlü sorunların yaşanmaması adına yaşadığınız sorunları diğer astor müşterileri ile de paylaşabilirsiniz.

Astor Turizm Numarası: 444 66 63

Türkiye’nin her noktasında hem bilet satın almak  hem de bilgi alabilmek için astor turizm müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Dilerseniz 0850 360 6663 numaralı hattı arayarakta müşteri hizmetleri ile ieltişime geçebilirsiniz. Firmanın resmi internet sitesi www.urfaastor.com‘tir.  Dilerseniz diğer otobüs firmaları ile alakalı yorum ve öneri paylaşmak için otobüs şikayet linkine tıklayabilirsiniz.