eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Aurex Krem

Şikayet Reklam Alanı Bu şikayet konusunda aurex geciktirici krem nasıl kullanılır, kullanımı hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra aurex krem kullananlar tarafından paylaşılacak olan şikayetleri ve kullanıcı yorumları da yayınlanacaktır. Türkiye’de de eczanelerde satılan bu ürünün fiyatı da öyle tahmin edildiği kadar yüksek değildir. Birçok eczanede satışı yapılan aurex geciktirici kremin satış fiyatı ise 25 TL’dir. İnternetten online olarak sipariş verebileceğiniz internet siteleri bulunuyor. Ürünün kullanımı ile alakalı detayları yorum alanından da takip edebilirsiniz.

Aurex Geciktirici Krem Kullanımı

Ürünü satın aldığınızda paket içerisinde 3 mililitrelik 5 adet tek kullanımlık geciktirici krem bulunmaktadır. Piyasadaki diğer benzer ürünleri de sitemizdeki sağlık kategorisinden inceleyebilirsiniz. En çok merak edilen konulardan bazılarına yanıt verelim.

Soru: Aurex Geciktirici Krem ne kadar sürede etkisini gösteriyor?

Cevap: Bu ürünü kullanmaya başlamadan 15-20 dakika önce gerekli yere masaj yaparak uygulamanız gerekiyor. Her insanda farklı sürelerde etki gösterecek olsa da genel olarak 15 dakikada etkisini göstermektedir. Ne kadar süre etkili olacağıda her insanda farklı olmaktadır. Bunu herkes ilk kullanımdan sonra test etmelidir. Normal ilişkinizden sürenizden çok daha uzun süreceği muhakkaktır ancak yine de test etmenizde yarar vardır.

Soru: Aurex gecitirici krem kondom ile kullanılabilir mi?

Cevap: Evet. Bu ürünü koruyucu kılıflarla kullanabilirsiniz. Önemli olan kremin c.nsel orgnının üzerinde etkisini göstererek uyuşturma etkisinin kendisini hissettirmeye başlamasıdır. Sonrasında ise yıkayabilirsiniz ve kılıfla kullanabilirsiniz.

Aurex Geciktirici Krem Kullanıcı Yorumları

Evet değerli eŞikayet.net kullanıcıları. Birçok kişinin merak ettiği aurex geciktirici krem ile alakalı sorulara cevap verdik ve kullanımı hakkında bilgi verdik. Siz de bu ürünü kullandıysanız ürün hakkındaki olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi yorum alanından aurex krem kullanmak isteyenlerle paylaşabilirsiniz. Siz bu ürün hakkında neler düşünüyorsunuz? Gerçekten etkili midir?

KULLANICI YORUMLARI ALANI

3 YORUM
 1. Tavsiye

  Rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün bence ama doğru alana kullanım önemli tabi pen*sinzin bas kısmı ama özellikle alt kısmına doğru er*ksiy0n halinde iken sürmeniz gerekir hafif bir yanma olabilir yada bende olmuş olabilir sadece kendinizi hatırlarsanız ortalama 20 25 dk sürer paketin yarısını kullanmanizi öneririm bir yada ikinci kullanımda başarısız olabilirsiniz ama devamı sıkıntısız 25 dk en az

 2. emre

  ne kdr faydalı acaba

  1. Pompaci

   Oyle boyle degil kocbasi niyetine kapi kirarsin