eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Avene Tinted SPF 50 Güneş Kremi

Herkese eŞikayet.net sitesinden merhaba.. Sıcakların arttığı bugünlerde avene tinted güneş kremi ile alakalı bu yazımızda nedir, ne değildir, kimler kullanamaz, yan etkileri nelerdir, naısl kullanılır gibi sorulara yanıt vereceğiz. Bunların dışında avene tinted spf 50 güneş kremi şikayet / şikayetleri ve kullanıcı yorumları da ürünü kullananlar tarafından aşağıdaki yorum alanından -dilerlerse eğer- yayınlanacaktır.

Avene Tinted Güneş Kremi Nedir?

Bu krem Avene tarafından geliştirilen genellikle hassas ciltlerde kullanılması tavsiye edilen ve içerisinde mineral bakımından çeşitli maddeler bulunan filtreli ve renkli bir güneş kremidir. Yavaş yavaş sıcaklar ülkemize gelirken biz de yaza hazırlık yapmaya başlıyoruz. Güneş kremleri ile alakalı ülkemizde yanlış bilinen bir inanış vardır. Genelde tatile gidildiğinde, yüzüleceği zamanlarda sürülmelidir diye bir inanış almış başını gidiyor. Oysa ki güneş kremleri sadece denize, havuza gireceğiniz zaman değil, normal zamanlarda da kullanılabilen ve kimi insanlar için kullanılması şart olan ürünlerdir. Bu nedenle faktörüne, içeriğindeki maddelere dikkat ederek satın almak gerekiyor.

Avene Tinted güneş kremi ise içerisindeki karışım sayesinde sizleri UV ışınlarına karşı koruyacak geniş sprektrumlu bir üründür. Kullaıldığı andan itibaren emilmeye başlayan bir ürün olup ayrıca cildinize ışıltı, parlaklık vermektedir. Kimler kullanmalıdır? Bu ürünü cildi oldukça hassas olan, değişik alerjileri olan ya da toleransı düşük olan cilt tiplerinde kullanılması tavsiye ediliyor. Cildi korurken ayrıca nemlendirmektedir.

Avene Tinted Güneş Kremi Kullanımı

Bu güneş kremi cildinizi korumanın yanı sıra parlaklıkta sağlayacaktır. Uzun süreli koruması sayesinde güneş ışınlarına karşı cildinizi koruyacaktır. Denize yada havuza girdiğinizde etkisi takdir edersiniz ki azalacaktır. Cildinizin güneşten etkilenip zarar görmemesi için yüzdükten sonra bir defa daha sürünmenizde yarar vardır.

Güneşe çıkmadan yaklaşık 20-25 dakika önce sürülmelidir. Cildinizin güneş gören yerlerine sürmeniz yeterli olacaktır. Gözünüze girmemesine özen gösteriniz. Bu güneş kremi içerisinde parfüm maddesi yoktur. Yani koku yapmaz. Eğer duş almanız gerekiyor duş sonrasında kullanmanız tavsiye ediliyor. Her kulandığınızda bir parmak kadar avene tinted güneş kremi boyun, yüz, kol ve bacaklarınıza sürebilirsiniz.

Avene Tinted Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları

Dilerseniz eŞikayet.net sitemizde paylaştığımız diğer güneş kremi ürünleri hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumak için kozmetik ürünleri kategorisine göz atabilir ya da enjoy güneş koruyucu krem şikayetleri başlıklı konumuzu da okuyarak ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Peki avene tinted güneş kremi nasıl bir üründür? Bununla alakalı siz de avene tinted güneş kremi kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızdaki kullananlar tarafından paylaşılan yorum ve şikayetleri okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer siz de bu kremi kullandıysanız insanlara fikir vermesi amacıyla tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Hemen yorum ve şikayet yazmak için şikayet ekle linkine tıklayabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI