eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Avon Mark Epik Ruj Kullananlar

Avon ürünleri ile alakalı yorumları sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Avon‘un mark epik ruj ürünüyle aakalı bu yazıda kullananlar yorumları, eleştirileri, memnuniyetleir, eksileri yada artıları paylaşıyorlar. Peki Avon ürünleri arasında epey popüler olan bu ürün gerçekten tatmin eldici bir kalitede midir? Bu konuda sayfanın altında bulunan kullanıcı yorumları ile birlikte şikayetleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Ürünün satış fiyatı Avon’un Türkiye resmi satış sitesinde 14,95 TL’dir. 18 farklı rengi bulunan avon epik ruj kapatıcı etki sağlayarak tek sürüşte oldukça kaliteli bir görünüm ortaya çıkarıyor. Dudaklarınıza çok fazla zarar vermeyen ve saatlerce bozulmadan kalabilen bir formüle sahiptir.

Avon Epik Ruj Renkleri

 1. Nude Attitude
 2. Get Cheeky
 3. Rosy Outlook
 4. Blushing Beauty
 5. Street Style
 6. Sweet Taffy
 7. Extreme Mauve
 8. Berry Bold
 9. Heartbreaker
 10. Red Extreme
 11. Get Bronzed
 12. Sangria Shock
 13. Dare to Wear
 14. Temptress
 15. Coral Burst
 16. Be Loud
 17. Spellbound
 18. Luv U

Avon Epik Ruj’u Kullananlar

Değerli hanımlar sitemizin kozmetik ürünleri kategorisinde yüzlerce ürün incelemesi yapılmıştır. Avon ürünleri haricinde diğer markalara da göz atabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Avon epik ruj ile alakalı yorumları da sayfanın altından takip edebilirsiniz.

Tüm avon ürünleri için linke tıklayabilirsiniz. Başka ürünleri tavsiye ediyorsanız buraya tıklayarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI