eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Avon Siyah Maske Kullananlar

AVON'un Soyulabilen Siyah Maskesi Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Daha önce onlarca siyah maske incelemesi yapmış, değişik markaların videolarını yayınlamıştık. Bu yazımızda ise avon ürünleri arasında epey tercih edilen, bir o kadar da meraklısı olan avon siyah maske ile alakalı kullanıcı yorumları, şikayetleri ve merak edilen diğer soruların yanıtlarını paylaşacağız. Dilerseniz tüm maske incelemeleri için sayfanın altında bulunan siyah maske kullanıcı yorumları linkine tıklayabilirsiniz. Lütfen ürün ile alakalı kullananların paylaşımlarını sayfanın altındaki yorum alanından takip ediniz… Bu arada paylaştığımız videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. İşinize yarayabilir…

Avon Siyah Maske Fiyatı

Amerika’da eBay ve benzeri sitelerde $4’dan başlayıp $10’a kadar çıkan avone mineralli siyah maskenin Türkiye’deki fiyatı ise sadece 8,5 TL’dir. Yurtdışından geliyor olmasına rağmen bence uygun bir fiyata satılıyor. Hem de Avon’un kendi internet sitesinden bu ürüne ulaşabiliyorsunuz.  Dilerseniz Google’a “Clearskin Pore & Shine Mineral İçeren Siyah Maske” şeklinde yazarak kozmetik.avon.com.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

Doğrusunu söylemek gerekirse Avon’un kendi sitesinde bile bu ürün ile alakalı hiç yorum yapılmamış olması, en azından olumlu yorumun bile yayınlanmamış olması garibimize gitti. Türkiye’de binlerce, yüz binlerce kadın siyah maske kullanırken Avon gibi bir markanın böyle bir ürününe geri dönüşün olmaması oldukça ilginçtir.

Avon Siyah Maske Faydaları

Öyle abartılacak bir durum yok aslında. Birçok siyah maskede olduğu gibi Avon’un bu ürünü de cildinizdeki yağların temizlenmesini, siyah noktaların yok olmasını ve cildinizde ferahlık hissetmenizi sağlamaktadır.

İçerisinde bulunan okaliptüs sayesinde cildinizdeki gözeneklerin açılmasını, içerisinde biriken hem yağın hem de siyah nokta diye tabir edilen kirlerin tıpkı bir magnetik ürün gibi çekip sizin daha da güzel görünmenizi sağlayan bir üründür.

Avon Siyah Maske Video İncelemesi

Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Aslında tüm markaların bulabileceğiniz inceleme konumuzu daha önce de defalarca çeşitli yerlerde paylaşmışık. İnsanların ne söylediğini merak edenler için aşağıdaki linke tıklamalarını tavsiye ederiz. Hemen siyah maske kullanıcı yorumları linkine tıklayarak tüm ürünlerin listesine ulaşabilirsiniz. Sayfanın altındaki yorum alanından da lütfen avon siyah maske ile alakalı düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Via Siyah Maske Kullanıcı Yorumları
Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI