eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Baby Foot Ayak Bakımı Maskesi Yorumları

Beauty Foot Ayak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri ve Fiyatı

Vücudumda ve özellikle ayaklarımda egzema benzeri fakat egzama olmayan mantar vari yaralar oluşuyor. Ölü hücreler olduğu kokusundan belli oluyor. Çok rahatsız ediyor ve kullandığım ilaçlar fayda etmiyor. Baby foot ayak bakım maskesi kullanırsam işe yarar mı bilemiyorum ama denemek istiyorum. Henüz sipariş vermedim. Sizler için aynı zamanda elimde de olan bu yaraların fotoğraflarını paylaşacağım. Ayak bakım maskesi satış fiyatı ne kadar bilemiyorum ama zannedersem 30-40 TL arasında birşey olacaktır. Emin değilim. Eğer bulabilirsem güncelleyerek yorumları paylaşacağım.

Baby Foot Ayak Maskesi Nasıl?

Baby foot ayak kremi işe yarıyor diye internette araştırdığım kadarıyla yapılan yorumları okuyunca gördüm. Bilemiyorum. Şimdiye kadar insanlara doğruyu göstermeye çalışan bizler içinde bulunduğumuz durumdan dolayı acele etmeyecek sizlerden gelen yorumlara göre hareket edeceğiz. Sonrasında 30-40 TL her ne kadarsa sipariş verip işe yarayıp yaramadığını sizlerle paylaşacağım.

Aşağıda paylaşacağım resimler rahatsız edici olabilir. Bu nedenden dolayı şimdiden özür dileyerek affınıza sığınıyoruz fakat bu bir hastalık ve şu anda hali hazırda kullanmakta olduğum aveneo egzema kremi bir işe yaramıyor, fayda etmiyor yada sorunu gidermiyor.

Mantarlı Bölgede Yaralar Oluşuyor

Mantarlı olan bölge sürekli kaşındığından dolayı ister istemez belli bir zaman sonra yaralar oluşuyor, kanıyor yada yara derinleşiyor. Acaba baby foot ayak maskesi gerçekten faydalı olur mu? Kullananlar lütfen yorumları ve eğer varsa baby foot maske şikayetleri de paylaşırlarsa çok memnun olurum. Bu arada eğer ürünü deneme yapmak amacıyla göndermek isteyenler varsa adresimi de verebilirim. 🙂

Yorumları Paylaşmayı Unutmayın

Lütfen resimde görmüş olduğunuz şekilde bir sorun yaşamışsanız yada çevrenizde yaşamış olan varsa ve eğer bir şekilde tedavi olduysa nasıl kurtulduğunu yorum alanından paylaşırsanız çok memnun olurum. Ayrıca baby foot ayak bakım kremi ile alakalı da yorum ve şikayetleri sayfanın altındaki yorum ekleme alnından paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

3 YORUM
  1. Yasir

    Aynı hastalık bende de var malesef doktor teşhis de koyamıyor siz çözüm buldunuz mu ? Aradan da zaman geçmiş ama bana bir şekilde ulaşınız. Yasir Yeşiltepe adım Facebook’tan bulabilirsiniz.

  2. Çağla

    Voov. Çok kötüymüş eliniz ve ayağınız. Bir doktora gidin bence bu tarz şeyleri denemeye bile gerek yok.

  3. Fatih

    Hocam merhaba. Kullandınız mı? Kullandıysanız faydasını gördünüz mü? Bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. Teşekkürler.