Belediyeler

Bahçelievler Belediyesi (İstanbul)

Yazar:

Tarih:

İstanbul Bahçelievler Belediyesi şikayet başlıklı bu konuda sizler de bahçelievler belediyesi beyaz masa telefon numarası, adres bilgileri ve insanların belediyeye yaptıkları şikayetleri buradan takip edebilirsiniz. Aşağıda istanbul bahçelievler belediyesi iletişim bilgileri yer almaktadır. Bu iletişim kanallarından biriyle sorununuzu çözemediyseniz lütfen insanların bilinçlenmesi adına aşağıdaki yorum alanındna yaşadığınız sorunları paylaşınız.

İstanbul Bahçelievler Belediyesi

 • Adres: Şirinevler Mah. Barbaros Cd. No: 9
 • Telefon Numarası: 0212 484 38 00
 • Telefon Numarası: 0212 484 38 00 (Ek Bina)
 • Mail Adresi: beyazmasa@bahcelievler.bel.tr

Yukarıda belediyenin şikayet ve öneri paylaşımlarınızı yapabileceğiniz adres bilgileri ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Eğer bahcelievler.istanbul sitesini ziyaret ederseniz mesai saatleri içerisinde canlı destek ekibiyle görüşme de gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz belediyenin facebook sayfasına da buraya tıklayarak ulaşabilir ve sayfaya da sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bahçelievler Belediyesi Şikayetleri

Aşağıdaki yorum alanından paylaşacağınız yorumlar diğer insanların bilinçlenmesine yardımcı olacaktır. Sizler de bahçelievler belediyesi şikayet konusunda bu devlet kurumuyla alakalı yaşadığınız sorunları, hizmet aksaklıklarını paylaşabilirsiniz. Yorum yada şikayet eklemek için yorum buraya tıklayınız.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

2 YORUM YAPILMIŞ

 1. erol adil

  4 Ağustos 2017 at 11:48

  yükarıdanki komşumun banyosundan alt kattaki banyoma bis su akıyor haziran hayından beri ev saybine bidiricem bildiriyorum gibi sözlerle bizi oyalıyor bu esnada banyoma onun tuvaletinden bis su devamlı geliyor kanunca benim ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

  • eŞikayet

   4 Ağustos 2017 at 20:05

   Merhaba komuşunuzun ev sahibini tanıyorsanız kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Yada kendisinden ev sahibinin telefon numarasını alarak ev sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. En son çare olarak komşunuza “sizi mahkemeye vereceğim” diyerek “sizi rahatsız ettiklerinden dolayı” şikayette bulunabilirsiniz.

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir