Bazuka Kapsül

Bazuka Kapsül Nedir? Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Bazuka kapsül nedir? Bu yazımızda bazuka kapsül ne işe yarar, kullananlar ne diyor, gerçek kullanıcı yorumları ve şikayetleri ile birlikte ürünün satış fiyatı, eczanelerde satılıp satılmadığı gibi bilgiler de paylaşılacaktır. Bu ürün erkeklere özel olarak üretilip, satışı yapılan bir üründür. Sadece internette satışı yapılan bu ürünün satış fiyatı 76 TL’dir.

İddia edildiğine göre bazuka kapsül ile p*nis boyunda uzama, c*ns*l ilişki esnasında erken b*şalmayı önleme gibi etkileri de bulunmaktadır. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilemiyoruz. Bu nedenle aşağıdaki yorum alanından bazuka kapsül kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları yada -varsa- şikayetleri okumanızı tavsiye ederiz.

Bazuka Kapsül Kullanıcı Yorumları

Ürünü eczanelerden bulmanız mümkün değildir. Piyasada çok fazla muadil ürün bulunuyor. Birçok ürün ile alakalı şimdiye kadar yüzlerce, binlerce şikayet yapıldı. Bazılarından memnun kalanlar da oldu. Lütfen sağlığınız için emin olmadığınız ve güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayınız. Özellikle bu tarz ürünlerde türk toplumu olarak ifşa edilmek hoş karşılanılmadığından dolayı insanlar birşey olmaz diyerek geçiştirebilmektedirler. Eğer dolandırıldığınızı düşünüyorsanız yada benzeri olayları biliyorsanız lütfen devlet kurumlarına şikayet etmeyi de unutmayınız.

1 Comment
  1. FitBack’i çok araştırdım ve takip ettim öncelikle şunu belirtmeliyim burada da aynı hata yapılmış 2 tane farklı marka var Fitpack ve Fitback. Benim kullandığım FitBack ve eczanelerde de satışı var. Ben Ankara’da Mustafa Kemal Eczanesinden aldım bu ürünü 1 aydır kullanıyorum ve 7 kg verdim bile çok güzel bir ürün herkese kesinlikle tavsiye ediyorum

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0