eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Biber Jeli Pepper Time Jel

Biber jeli yada pepper time jel olarakta bilinen bu inceltici ürün ile alakalı slim lab pepper jel kullanıcı yorumları ve biber jeli şikayetleri burada paylaşılacaktır. Ayrıca yazımızda biber jeli nedir, kimler kullanamaz, nasıl kullanılır gibi sorulara da yanıt vereceğiz. Bu ürün kısaca bölgesel incelme sağlamak isteyen kişilere hitap etmektedir. İşe yarayıp yaramadığını şimdi tartışmıyoruz. Sadece ürün hakkında bilgi vererek şikayet ve yorumları ise sizlere bırakacağım. Daha güvenli bir tartışma ortamı oluşturabilmek adına lütfen aşağıdaki yorum alanından düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Biber Jeli Nedir?

Aslında birkaç gün önce slim lab biber jeli ile alakalı bir inceleme yazısı yayınlamış, o ürün ile alakalı bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Dilerseniz slim lab pepper gel kullanıcı yorumları yazımı okumak için tıklayınız. Bildiğiniz üzere acı biberin içerisinde yağ yakıcı bir özellikte bulunuyor. Bu da bölgesel bazda zayıflamak isteyenler için bulunmaz bir hint kumaşı oluyor tabir yerindeyse. Hem incelme sağlıyor hem de sıkılaşmanıza yardımcı oluyor. Bu nedenden dolayı birçok hanımefendi biber jeli kullanarak fazla yağlarından kurtulmak istiyor.

Biber Jeli içinde neler var?

Zaten adından ürünün içerisinde ne olduğunu anlamışsınızdır. Ekstra olarak jel kıvamına gelebilmesi için kullanılan diğer maddeler bulunuyor. Etken maddesi biberin içerisindeki kapaisindir. Bu madde yağların parçalanmasını sağlayarak hızlı bir şekilde yağ kaybetmenizi sağlayacaktır.  Kullanımı oldukça basit olan biber jeli sadece incelmesini istediğiniz bölgeye sürerek masaj yaparmışçasına birkaç dakikalığına ovalayınız. Lütfen gözünüzle temas etmesine müsaade etmeyin.

Slim Lab Pepper Gel Biber Jeli Nedir?
Slim Lab Pepper Gel Biber Jeli Nedir?

Biber Jeli Faydaları Nelerdir?

Dilerseniz slim lab pepper gel ürününü de satın alabilirsiniz dilerseniz pepper time isimli ürünü de tercih edebilirsiniz. Aslında internette ufak bir araştırma yaptığınızda onlarca biber jeli markasının olduğunu göreceksinizdir. Bu ürünün faydalarından bir tanesi sarkma olayını ortadan kaldırıyor olmasıdır. Birçok zayıflama ürünü yada spor, diyet yöntemi sizdeki kiloları giderebilir ancak neticede bir miktar sarkma olacaktır. İşte bu sarkmalardan kurtulmak için inceltici ve sıkılaştırıcı biber jeli kullanabilirsiniz.

Ayrıca kadınlarda çok görülen ve dünyanın parasını harcadıkları selülitlerden kurtulmak içinde biber jeli kullanabilirsiniz. İddia edildiğine göre biber jeli selülitlerden kurtulmanızı sağlamakla kalmıyor bir daha ortaya çıkmasına da engel olmaktaymış. Vücudunuzda depolanmış yağları direkt olarak terleme yoluyla vücuttan atacağından dolayı aç kalmanıza da gerek kalmayacaktır.

Slimdays Nedir? Slim Fit Kullananlar ve Şikayetleri
Slimdays Nedir? Slim Fit Kullananlar ve Şikayetleri

Biber Jeli Kullanıcı Yorumları

Biber jeli kullanmaya başladığınızda birkaç dakika içerisinde yanma hissi meydana gelecektir. Yanma başladığı zaman yağlarda erimeye başlamış demektir. Günde 2 defa kullanacağınız biber jeli genel olarak basen, bacak ve göbek bölgesinde kullanılmaktadır. Çok fazla sürdüğünüzde çok hızlı bir şekilde yağlar eriyecektir diye bir kaide yoktur. Önerilen miktarda kullanmanız doğru bir tercih olacaktır.

Slim Lab Pepper Gel Şikayetleri

Evet değerli eŞikayet.net takipçileri. Daha önce slim lab pepper gel kullanıcı yorumları başlığını sizler için açmış ve slimlab biber jelini incelemiştik. Bu yazımızda sadece slim lab pepper gel değil, diğer biber jeli markaları ile alakalı da yorum ve şikayetleri yazabilirsiniz. Sizler de aşağıdaki yorum alanından biber jeli kullanıcı yorumları ve pepper time şikayetleri yazabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
  1. Süreyya

    Merhaba. Biosante detoks satın almak istiyorum rica edersem nasıl sipariş vereceğimi söyler misiniz? Daha önce hiç bu tarz ürünleri kullanmadım. Teşekkürler.

  2. hakan

    birkaç yıl öncesine kadar red pepper biber jeli satılıyordu. hatırlayanınız var mı bilmiyorum ancak burada anlattığınız biber jeli ile red pepper biber jeli aynı ürün mü? eğer aynı ürünse kimse boşuna almasın hiç bir işe yaramıyor. paranızı boş yere çöpe atacağınıza başka şeyler satın alın daha karlı bir ticaret olur.