eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

BigBang Krem Kullananlar

Bigbang Jel Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri, Fiyatı, Yan Etkileri

Online olarak satışı yapılan bigbang jel olarakta bilinen bigbang krem ile alakalı bu başlık altından ürün ile alakalı fiyatı, kullanıcı yorumları, şikayetleri ve kullananlar tarafından paylaşılan diğer önerileri bulabilirsiniz. Ayrıca satış fiyatı, kullanımı ile alakalı detayları da bu başlıktan takip edebilirsiniz. Bigbang, Nurs Lokman Hekim tarafından geliştirilen bir sağlık ürünüdür.

Bigbang, p*nis büy*tücü olarak tanıtılan, e*eksyon olmayanlar için yardımcı olabilecek ve il-şki süresini oldukça uzattığı iddia edilen bir yardımcı ürünüdür. Birçok kişi c*nsel hayatındaki sorunlardan dolayı gündelik yaşantıda gergin olabilmekte, çevresiyle ilişkileri bozulabilmekte hatta sosyal hayattan koparak kendi içine kapanabilmektedir.

Bigbang Kullanıcı Yorumları

Bu tip sağlık sorunları birer gerçek problem olup tedavisi imkansız dertler değildir. Elbette bazı yöntem ve tedaviler sonucunda siz de normal bireyler gibi bir hayat sürebilirsiniz. Biz bigbang krem hakkında hiç bir iddiada bulunamayız. Sadece bu ürün değil eŞikayet.net’te paylaşılan hiç bir ürüne kefil olamıyoruz. Fakat sayfanın altındaki kullanıcı yorumları alanından ürün hakkında paylaşılmış olan veya paylaşılacak olan yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Eğer bigbang ile alakalı yeterli yorum yada şikayet bulamadıysanız birbaşka ürün olan hammer of thors yada luis vigor ürünleri ile alakalı yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bigbang Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü malum yerde kullanmadan önce mutlaka temizleyiniz. Sonrasında kullanma talimatında yazdığı miktarda sürerek masaj yapınız. Çok fazla sürmeniz çok hızlı sonuç alacağınız anlamına gelmez. Düzenli olarak kullanılması tavsiye ediliyor. Beklenmedik bir durumda lütfen ürünü kullanmayı keserek, doktora gitmeyi ihmal etmeyiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

3 YORUM
  1. Yasin kaya

    Arkadaş lar sakin bu ürünü almayın hiç bişeye yaramıyor para tuza bunlar hırsız dolandırıcı bende aldım kullandım hiç bişeye yaramıyor

  2. Kaan gul

    Bigbang denilen utunun internet sitesi engelli telakamisyon yemis ama nedense şijayet bolumu yazmiyor burda yazilanlarla muşteri temsilcisinin anlatdiklari bagdasmiyor bir arkadasim kullandi hic memmun deyil incelenmedi incelnemedi icin labaratuara gonderdi dava acmak icin

  3. Kaan gul

    Bu tür urunlerin sahterkar ve dolandirivilik internetde araştirdim hic bir sitenize girilmiyor engellenmişsiniz saglik bakanligi oynayli bir ürun deyil