eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Biosante Detoks Nedir

Biosante detoks nedir başlıklı bu yazımızda sizlerin en çok merak ettiği biosante detoks kullanımı, fiyatı, yan etkileri soruları ile birlikte biosante detoks şikayet ve kullanıcı yorumları da burada yayınlanacaktır. Son zamanlarda instagram üzerinden özellikle satışı yapılan biosante detoks zayıflamaya yardımcı ürün ile alakalı hem şikayetler gelmekte hem de ürünün işe yarayıp yaramadığı merak edilmektedir. Tüm bu soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilmeniz mümkündür. Siz de yorum alanından düşüncelerinizi paylaşarak tartışmaya katılabilirsiniz. Haydi başlayalım… 🙂 Bu başlıkta inceleyeceğimiz başlıklardan birkaç tanesi:

Biosante Detoks Nedir?

Biosante detox zayıflama paketi 2 farklı üründen oluşan bir gıda takviyesidir. Bu bir ilaç değildir. Doktor reçete yazmaz ve eczanelerde satılmaz. Paket içerisinde biosante gündüz detoks ve biosante gece detoks ürünleri bulunuyor. Satış sitelerinde iddia edildiğine göre bağırsaklarınızı zararlı parazit, bakteri ve size zarar veren maddelerden temizlemektedir. İçerisinde yeşil limon, yeşil elma, pancar kürü ve alkali maddeler bulunuyormuş. Peki iyi güzel de kardeşim ne işe yarıyor bu biosante detoks dediğiniz ürün? Hemen söyleyelim:

  1. Yağ yakımını hızlandırmaktadır
  2. Sağlıklı ve Hızlı kilo vermenizi sağlamaktadır.
  3. Yüzde 100 Doğal ve Kimyasal madde içermemektedir.
  4. Yediğiniz yemekleri yüzde 85’e kadar tutarak kilo almanızı önlemektedir.

Yukarıdaki verileri www.biosantedetoks.com isimli internet sitesinden alıntılayarak paylaştım. Ne kadar doğru olup olmadığı tartışma konusudur. Şimdi bizim kafamıza takılan şey yüzde 100 doğal ve kimyasal madde içermediğine dair bir sağlık bakanlığı raporu var mı bu ürünün? Bakın özellikle sağlık bakanlığı raporu diyorum çünkü birçok zayıflamaya yardımcı ürün satışı yapan kişiler gidip Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanlığından bir rapor alarak bunu sitelerinde gösteriyorlar ve “Bakanlık Onaylıdır” damgasıyla ürünün satışını yapıyorlar. Burada benim merak ettiğim Sağlık Bakanlığı Onaylıdır raporunun olup olmadığıdır. Eğer varsa ve bize ulaştırılırsa biosante detoks şikayet başlıklı bu yazımızdan yayınlarız. Her neyse..

Biosante Detoks Yan Etkileri Nelerdir?

Biosante detoks kullanarak 2 ayda 10 ile 15 kilo verebileceğiniz iddia ediliyor. Bize pek inandırıcı gelmedi. Eğer işe yarıyorsa bile bu kadar hızlı bir şekilde bu kadar sürede bu kiloları vermek sağlıklı olmayacaktır. Bir de ne kadar kilo verip veremeyeceğiniz metabolizmanızla, mevcut kilolarınızla, beslenme şeklinizle alakalı bir durumdur. Eğer siz biosante detoks zayıflamaya yardımcı ürünü kullandıktan sonra yemek yemeye devam eder, spor yapmaz yada bol bol su tüketmezseniz almış olduğunuz ürünün hiç bir faydası olmayacaktır.

Biosante detoks‘un yan etkileri ile alakalı yine satış sitelerinde bir bilgiye rastlamadık. Bu nedenle ürünün yan etkisi vardır ya da yoktur diyemiyoruz. Biz her zaman olduğu gibi bu ürün içinde hamilelerin, emziren kadınların, kalp rahatsızlığı olan kişilerin, damar tıkanıklığı olan kişilerin, panik atak olanların yada kronik rahatsızlığı olan kişilerin kullanmasını tavsiye etmiyoruz. Beklenmedik bir yan etki gördüğünüzde mesela hızlı kalp çarpıntısı, aşırı halsizlik, mide bulantısı gibi bir durumla karşılaşırsanız derhal ürünün kullanımını keserek doktora gidip durumu izah ediniz.

Eğer sizler için hazırladığımız bu yazıyı beğendiyseniz lütfen facebook, twitter, google plus gibi hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Biosante Detoks Nasıl Kullanılır?

Biosante detoks zayıflama paketinin içerisinde 2 farklı ürün olduğunu belirtmiştik. Bu ürünlerden biosante gündüz detoks paketi içerisinde yeşil limon, yeşil elma ve alkali maddeler bulunuyor. Her bir paketin içerisinde 3 yeşil limon ve 1 elma özü olduğu belirtilmiştir. Sabahları kalktıktan sonra kullanılması tavsiye edilen biosante gündüz detoks paketinin vücudunuzda bulunan zararlı parazitleri yok edip hızlı bir şekilde yağ yakacağı iddia edilmektedir.

Ayrıca sürekli gaz oluşuyorsa yada kabızlık şikayetiniz varsa bu ürünle bunların da önüne geçeceğiniz söyleniyor. Nasıl Kullanılır? Her sabah kalktıktan hemen sonra 1-2 bardak su ile birlikte 1 tane alınması tavsiye ediliyor. Fazla kullanılmasının bir artısı olmayacaktır. Bu nedenle her sabah 1 adet biosante gündüz detoks paketi alınması yeterli olacaktır.

Önemli Bilgi: Sahte zayıflama ürünleri, işe yaramayan bitkiler ile alakalı detaylı bilgi almak isteyen kişiler Üsküdar Üniversitesi’nin “sahte bitkiler” başlıklı sayfasını ziyaret edebilirler. [1]

Biosante gece detoks paketinde ise pancar kürü ile birlikte probiyotik bulunuyor. Her bir paketin içerisinde 3 pancara mukabil pancar kürü ve 20 mg probiyotik bulunmaktadır. Pancar bitkisi doğal olarak alındığında zayıflamanızda etkili olan bir bitkidir. Bu üründeki pancar kürü midenizde bulunan yağların vücudunuz tarafından emilmeden dışarıya atılmasını sağlayacaktır. Aynı şekilde probiyotiklerde bağırsaklardaki yağların emilmeden atılmasını sağlayacaktır. Bu sayede kilo almayacağınızdan dolayı spor yaparak, bol su tüketerek belli bir müddet sonra kilo vermeye başlayacaksınız. Fakat az önce söylediğim gibi bu miktar 2 ayda 10-15 kilo olur mu o konuda birşey diyemiyeceğim şimdilik.  Nasıl Kullanılır? Biosante gece detoks paketini ise akşam yemeklerinden 4-5 dakika sonra almanız gerekiyor. Bu sayede yedikleriniz vücut tarafından tam olarak emilmeden dışarıya atılacaktır.

Biosante Detoks Satış Fiyatı

Biosante detoks gece ve gündüz paketi set olarak satılmaktadır. Her bir paket 15 günlük kullanım için olup sitelerinde düzenli kullanılması ve en az 2 ay kullanılması gerektiği belirtilmektedir. Normalde her bir paket 46 TL’ye satılıyor. Mesela siz sadece 1 paket gündüz detoksu almak istiyorsanız 15 günlük kullanım için 46 TL vereceksiniz. Aynı şekilde gece paketi de alırsanız toplamda 92 TL olacaktır.

En sağlıklı zayıflama yönteminin beslenme alışkanlığınızı değiştirerek, bol bol su içerek ve doğal yollarla spor yapıp yediklerinize dikkat etmekle mümkün olduğunu lütfen unutmayın.. esikayet.net

Aslında bu bir pazarlama tekniğidir. Biosante detox satış sitesinde 2 aylık kullanım yani toplamda 120 biosante detoks ürünü için sizden talep edilen tutar kargo bedeli dahil 191 TL’dir. Normalde almak isterseniz kargo bedeli ile birlikte 375 TL ödemeniz gerekecektir. Genellikle insanlar bu paketi tercih etmektedirler çünkü daha hesaplı gelmektedir.

Biosante Detoks Şikayet ve Yorumları

Her neyse bu benim sorunum değil. Ben burada ürünün ne olduğunu paylaşıp sözü size bırakacağım. 🙂 Sizce biosante detoks gerçekten işe yarıyor mu? Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Biosante detoks kullanmak isteyen kişiler için biosante detoks şikayet başlıklı bu yazımızda ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak istemez misiniz? Diğer zayıflama ürünleri için www.esikayet.net sitesinin “SAĞLIK” kategorisini inceleyebilirsiniz.