eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Boldixil Şampuan Nerede Satılır?

Boldixil Şampuan Satılan Yerler ile alakalı Kullananların Yorumları

Geçtiğimiz gün sizler için boldixil saç çıkartan şampuan ile alakalı nedir, ne işe yarar gibi soruların paylaşıldığı konuyu yayınlamıştık. Bu yazımızda ise boldixil şampuan nerede satılır, eczanelerde bulunur mu gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Merak edenler boldixil nedir linkine tıklayarak ürün hakkındaki detaylara ve insnaların paylaştıkları kullanıcı yorumlarına ulaşabilirler. Satış fiyatı 1 kutusu 39 TL olan bu ürünü düzenli olarak kullanmanız gerekiyor.

Boldixil Satılan Yerler

Birçok faydasının olduğu söylenen boldixil şampuanı maalesef eczanelerden satın alamıyorsunuz. Genel olarak internetten satılan bu şampuanı bazı aktarlar da satabilirler. Fakat her aktarda olmasını beklemek doğru olmaz. İnternetten satın alırken orjinal boldixil şampuan satış sitesinden temin etmenizi tavsiye ederiz.

İddia edildiğine göre boldixil şampuanın her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Yine de eğer hassas bir cilde sahipseniz lütfen içindekiler alanını okuyarak size allerjisi olan bir maddenin olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer varsa kullanmayınız.

Boldixil Şampuan Nedir? Boldixil ŞikayetBoldixil Şampuan Kullanımı Nasıldır?

Özel bir kullanım şekli olmamakla birlikte düzenli olarak kullanmanız tavsiye ediliyor. Günlük duş almanız ve her duş aldığınızda saçınızın üzerinde 2-3 dakika boyunca bekletmeniz gerekiyor. Lütfen başınıza yedirdiğiniz esnada şampuanın kafa derinize nüfus etmesini sağlayın. Bunun için kafanıza masaj yapabilirsiniz.

3 aylık bir kullanım neticesinde boldixil şampuan satış sitesinde ididia edildiğine göre saçların gürleştiği, hatta yeni saçların çıktığını gözlemleyebileceksiniz. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce gerçekten de boldixil şampuan işe yarıyor mu? Yorumları ve şikayetleri sayfanın altından paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Meltem Arslan

    Merhaba ürün az önce geldi 10 parça ürün aldım.urun şeker gibi kokuyor.dermokozmetik ürünlerde koku ve renk olmaz ama bu serum pembe orijinal dur umarim