eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Bitcoin Yorumları

Bitcoin daha artacak mı? 2018'de Bitcoin Alınır mı? İşte hakkında yorumlar

Bitcoin hakkında kişisel yorumlar başlıklı bu yazımda sizlerle bitcoin kripto para hakkındaki tecrübelerimi, görüşlerimi paylaşarak sayfanın yorum alanından da sizlerin görüşlerine yer vereceğiz. Siz de bitcoin yorumları başlıklı yazıda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yaklaşık 1 ay önce bitcoin benzeri olan bir sanal para birimi olan litecoin’den 2 tane satın aldım. Satın aldığımda 1 litecoin $308 iken şimdilerde maalesef biraz gerilemiş durumda. 🙂 Artacağını internetten okuduğum bazı kaynaklardan umut ediyorum. Olmazsa da problem değil ama neticede artarsa insan kendini iyi hissediyor.

Ben verdiğim 600 küsür dolarla elbette paramı onlarca kat daha fazla yaparak çekeceğimi zannetmiyorum. Çok geç kaldık açıkçası. Fakat ilerleyen zamanlarda aldım, bunu da yaptım demek için bitcoin yerine litecoin satın aldım. Mantıklı bir yatırım mıydı? Hiç zannetmiyorum. 🙂

Bitcoin nedir?

Bitcoin, kaynağı belli olmayan, şifrelenmiş bir para birimidir. Yani bitcoin satın aldığınızda paranızın nereye gittiğini, hangi yatırımlara para yatırdığınızı bilmiyorsunuz. Fakat o para bir yerlerde bilmediğimiz bir şekilde işlenip değer kazanıp yada kaybediyor. Zaten bitcoin helal midir, caiz midir soruları da bu noktadan sonra doğuyor. Bir başka yazımızda müslümanları yakından ilgilendiren bitcoin helal midir haram mıdır sorularını ele alacağız.

Bitcoin daha ne kadar artacak?

Bu konu hakkında çok fazla farklı görüş var. Bir kısım diyor ki bitcoin 2018 yılının son çeyreğine kadar $100.000 dolar dolaylarına ulaşacaktır. Bu çok ciddi ve insanı cezbeden bir tutardır. Bir kısmı da diyor ki bitcoin balondur, yakında patlar ve insanlar per perişen ortada kalır. Bir başka kısım da diyor ki kardeşim biz treni çoktan kaybettik. Artık bitcoin değilde iota, litecoin gibi alt coinlerden alıp beklemek daha mantıklıdır. Bu fikirlerin hepsi de kendince haklı olup dayandırdıkları noktalar vardır. Neticede gizemli bir kutudur bitcoin. Her an herşey olabilir.

Bitcoin Hakkında Yorumlar (2018)

Şimdi gelelim asıl konuya. Bitcoin hakkında sizlerden gelecek olan yorumlara… Siz bitcoin, litecoin, iota gibi kripto para birimleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Şu saatten sonra satın almak mantıklı mıdır? Siz olsanız alır mısınız yada aldınız mı? Bu gibi sorulara üç-beş cümelilik yorumlarla cevap verirseniz güzel bir ortam sağlamış olabiliriz. Teşekkürler.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI