Boldixil Şampuan Kullananlar

Boldixil Şampuan Nedir? Boldixil Şikayet

İnternette saç çıkan şampuan olarak bilinen boldixil ile alakalı bu yazımızda boldixil şampuan nedir, yan etkileri var mıdır, kullananlar ne diyor, fiyatı ne kadar gibi soruların yanıtlarını paylaşacağız. Bir zamanlar bioxin şampuanı kullananlar bilirler kutu içerisinde küçük küçük 10-15 tane şişe bulunuyor ve bunları düzenli olarak saçımıza sürerek yedirmemiz gerekiyordu. Bu üründe tıpkı bioxin gibi olup 10 tane küçük şişeden oluşmaktadır.

Boldixil Şampuan Nedir?

Satış sitesinde saçı besleyen, kökleri kuvvetlendiren ve yeni saçların çıkmasını sağlayan bir saç bakım ürünü olarak tarif edilen boldixil şampuan genellikle daha hacimli saçlara sahip olmak isteyen kişilerin ve saçlarındaki zayıflığı ortadan kaldırarak, güçlendirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Öncelikle belirtmek istiyoruz ki bu tarz ürünler %100 işe yarayacaktır diye bir kaide yoktur. Her insanın genetik yapısı farklı olduğundan ve her kesin saçı da farklı genetik yapıya sahip olduğundan dolayı bu ürün sizin saçlarınızı beslemeyebilir yada işe yaramayabilir. Bilemiyoruz gerçekten saçları çıkartıyor mu, çıkartmıyor mu ama sayfanın altındaki boldixil şampuan kullanıcı yorumları ile ürün hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Boldixil Şampuan Nasıl Etki Eder?

Bu ürün kullanıldığı süre boyunca saç diplerine etki ederek, saçlarınızın daha gür ve sağlam çıkmasına yardımcı olacaktır. Yeni saçların çıkması iddia ediliyor. Bu bize biraz uçuk gibi gelse de konuyla alakalı kullananların yorumlarını da gerçekten merak ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Saçları kökten güçlendirmesi, daha hacimli olmasını sağlaması mümkün olabilir ki böyle birşey olursa saçlarınız daha dolgun görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Bunu yapmaya neden olan etken maddenin de içerisindeki “GİNGSENG” olduğu belirtiliyor. Ayrıca içerisindeki “SARIMSAK ÖZÜ” ile birlikte minoxidil karışımı da saçların sağlıklı olmasına yardımcı oluyor.

Boldixil Şampuan Şikayetleri

Bu ürünün satış fiyatı 39 TL’dir. Bir şişe ile 10 defa saçınızı yıkayabilirsiniz. Kutuların biraz küçük olduğunu belirtmek isteriz. Eğer düzenli olarak kullanacaksanız çok fazla şampuan satın almanız gerekecektir. Daha fazla satın aldığınızda daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Lütfen boldixil şampuan ile alakalı yorumları okuyunuz, eğer kullandıysanız tecrübelerinizi diğer insanlarla paylaşınız.

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak boldixil şampuan kullananlar tarafından şikayetleri ve yorumları okuyarak, sizler de dilerseniz kullanıcı yorumlarını paylaşabilirsiniz. Siz bu ürün hakkında neler düşünüyorsunuz? Boldixil şikayet sayfası…

5 Comments
  1. Aldım 3 kutu kullandım hiçbir faydasını görmedim. Kimseye tavsiye etmem. Bioxcin minoxil kullandım içlerinde en faydalısı minoxildi ama sürekli alıp her gün iki defa kullanmam gerekiyordu. Artık omunda faydası olmaz oldubana. Beklentim kalmadı böyle ürünlerden kelliğe alışmam gerekecek en güzeli masrafsızı ve maliyetsizi budur.

  2. Boldixil siparis verdim fakat kargo bana ulastirmadi kapıda ödeme yaptığım halde ,üç gün sonra yurtiçi kargodan bana gelen.mesaj sok edici,aynen şöyle kapıda ödeme sistemini kötüye kulandiginiz için ve kargo islerini aksattiginiz için yavaslatiginiz için,hukuki islembaslatilacak kargonuzu almadığınız için ,bu ne biçim firma asla burdan birsey sipariş vermiycem .Bana haber vermiyorsunuz bide beni sucluyosunuz ,bütün masraflari ben karsiliycakmisim ,işinizi düzgün yapın insanlari mağdur etmeyin???

  3. Ben 2 tane boldixil sipariş verdim. Bana gelen ise 1 tane. Bu dolandiriciliktan baska bir sey degildir. Verdigim 70 lira da onlara haram zikkim olsun.

  4. Facebookta Sezen Demirtaş isimli bir vatandaş şöyle bir yorum yapmış:

    Benim eski TV video görüntülerim kullanılarak “boldixil” marka bir şaç şampuanı sosyal medyaya reklam vermiş. Bu markanın ve şampuanın benimle ilgisi yoktur. Lütfen itibar etmeyiniz. Sahtesi gerçeğini yüceltir iyi taraftan bakacak olursak fakat insanların kafasını da karıştıracağı kesindir. Konuyu değerlendireğiz.

    Bu adam kimdir? NEden böyle bir yorum yapmış ve boldixil işe yarıyor mu? İlgili facebook konusu da şurada paylaşılmış: https://www.facebook.com/groups/1847405478914466/permalink/1887757154879298/

  5. Boldixil şampuan ile alakalı yorumları, şikayetleri bu alandan paylaşabilirsiniz.

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0