eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Boldixil Şampuan Kullananlar

Boldixil Şikayet Başlıklı Konumuzda Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

İnternette saç çıkan şampuan olarak bilinen boldixil ile alakalı bu yazımızda boldixil şampuan nedir, yan etkileri var mıdır, kullananlar ne diyor, fiyatı ne kadar gibi soruların yanıtlarını paylaşacağız. Bir zamanlar bioxin şampuanı kullananlar bilirler kutu içerisinde küçük küçük 10-15 tane şişe bulunuyor ve bunları düzenli olarak saçımıza sürerek yedirmemiz gerekiyordu. Bu üründe tıpkı bioxin gibi olup 10 tane küçük şişeden oluşmaktadır.

Boldixil Şampuan Nedir?

Satış sitesinde saçı besleyen, kökleri kuvvetlendiren ve yeni saçların çıkmasını sağlayan bir saç bakım ürünü olarak tarif edilen boldixil şampuan genellikle daha hacimli saçlara sahip olmak isteyen kişilerin ve saçlarındaki zayıflığı ortadan kaldırarak, güçlendirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Öncelikle belirtmek istiyoruz ki bu tarz ürünler %100 işe yarayacaktır diye bir kaide yoktur. Her insanın genetik yapısı farklı olduğundan ve her kesin saçı da farklı genetik yapıya sahip olduğundan dolayı bu ürün sizin saçlarınızı beslemeyebilir yada işe yaramayabilir. Bilemiyoruz gerçekten saçları çıkartıyor mu, çıkartmıyor mu ama sayfanın altındaki boldixil şampuan kullanıcı yorumları ile ürün hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Boldixil Şampuan Nasıl Etki Eder?

Bu ürün kullanıldığı süre boyunca saç diplerine etki ederek, saçlarınızın daha gür ve sağlam çıkmasına yardımcı olacaktır. Yeni saçların çıkması iddia ediliyor. Bu bize biraz uçuk gibi gelse de konuyla alakalı kullananların yorumlarını da gerçekten merak ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Saçları kökten güçlendirmesi, daha hacimli olmasını sağlaması mümkün olabilir ki böyle birşey olursa saçlarınız daha dolgun görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Bunu yapmaya neden olan etken maddenin de içerisindeki “GİNGSENG” olduğu belirtiliyor. Ayrıca içerisindeki “SARIMSAK ÖZÜ” ile birlikte minoxidil karışımı da saçların sağlıklı olmasına yardımcı oluyor.

Boldixil Şampuan Şikayetleri

Bu ürünün satış fiyatı 39 TL’dir. Bir şişe ile 10 defa saçınızı yıkayabilirsiniz. Kutuların biraz küçük olduğunu belirtmek isteriz. Eğer düzenli olarak kullanacaksanız çok fazla şampuan satın almanız gerekecektir. Daha fazla satın aldığınızda daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Lütfen boldixil şampuan ile alakalı yorumları okuyunuz, eğer kullandıysanız tecrübelerinizi diğer insanlarla paylaşınız.

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak boldixil şampuan kullananlar tarafından şikayetleri ve yorumları okuyarak, sizler de dilerseniz kullanıcı yorumlarını paylaşabilirsiniz. Siz bu ürün hakkında neler düşünüyorsunuz? Boldixil şikayet sayfası…