Brillant Hair Serum Nedir?

Brillant Hair Kullananlar ve Şikayetleri

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için geliştirilen brillant hair serum, ayrıca 1 ay gibi bir sürede saçınızın 8 cm kadar uzamasını sağlayan bir bakım ürünüdür. Bu yazımızda brillant hair saç serumu ne kadar, nasıl kullanılır, nerede satılır gibi sorulara yanıt verilecektir. Ayrıca brillant hair kullananlar tarafından ürün ile alakalı -varsa- şikayetleri ve kullanıcı yorumları da yorum alanından yayınlanacaktır. Sizin de ürün ile alakalı paylaşacaklarınız varsa yorum alanından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Brillant Hair Saç Serumu

Satış sitesine girdiğinizde saç onarımı için yüzde 97 başarı, dökülmeleri önlemede yüzde 98 başarı, yeni saçın çıkmasında yüzde 95 etkili ve kepeklerin de önlenmesinde yüzde 94 gibi bir başarı oranına sahip olduğu iddia edilmiştir. Bu herkeste aynı etkiyi gösterir mi? Bunu bilemiyoruz fakat satışının yapıldığı siteye girdiğinizde ilk olarak karşınıza çıkan bilgi bu şekildedir. Şu görüntüden de bunu anlayabiliriz.

Brillant Hair Kullanıcı Yorumları

Brillant Hair saç serumu başarı oranı nedir? Ne kadar işe yarıyor? Satış sitesinde yüzdelik gösterimi….

Hem erkekler hem de bayanlar kullanabiliyor. Satış fiyatı 89 türk lirasıdır. Kargo bedeli ile birlikte yaklaşık olarak 100 tl ödeme yapacaksınız. Bu fiyat 1 aylık kullanım paketi için olup içerisinde 15 adet saç bakım yağı ve 15 adet şampuan bulunuyor. Fakat brillant hair satış sitesinde düzenli olarak kullanılması ve en az 3 ay boyunca uygulanması tavsiye ediliyor. Bunun için ödemeniz gereken fiyat ise 199 türk lirasıdır.

Brillant Hair Kullananlar

Birçok kişi bu ürünü ozonlu şampuan olarakta bilmektedir. Hem saç dökülmesini engelliyor hem de mevcut saçların daha gür, daha sık bir şekilde çıkmasına yardımcı oluyor. Yeniden saç çıkartacağını düşünmüyor olsamda saçlarınızı gürleştirebiliyor olması mümkündür.

Brillant Hair Kullanımı hakkında... Nasıl Kullanılır?

Brillant Hair Kullanımı hakkında… Nasıl Kullanılır?

Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Kullanımı ile alakalı detayları da yukarıdaki görselde paylaşılmıştır. Toplamda 5 aşamalı bir uygulama süreci bulunuyor ve yaklaşık olarak 1 saatlik uğraş gerektiriyor. Eğer sizde brillant hair kullananlar arasındaysanız sayfanın altındaki yorum alanından ürün hakkında -varsa- şikayetleri ve yorumları paylaşabilirsiniz. Sizce brillant hair saç serumu gerçekten işe yarıyor mu? Ne düşünüyorsunuz?

2 Comments
  1. Ben aldım hiçbir işe yaramıyor hemde 3 aylık aldım hiç uzama düzelme olmadı

  2. Benim bi sorum olacak.yağlı saç tipine uygun mu?

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0