eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Burger King Şikayet Hattı

Burger King Şikayetleri Nereye Yapılır? Telefon Numarası Nedir?

Burger king şikayet hattı başlıklı bu yazımızda siparişleriniz ile ilgili yaşadığınız sorunları, problemleri anlatabileceğiniz bir telefon numarası, şikayet formu ve nasıl yapacağınızı anlatacak detayları bulabileceksiniz.  Burger King, hiç şüphesiz Türkiye’de ve elbette dünyanın çeşitli yerlerinde birçok fast-food markası arasında hatırı sayılır bir yere sahiptir. Her gün milyonlarca kişi burger king ürünlerini tüketmektedir.  Fakat gerek burger king elemanları ile olsun gerekse hazırladıkları yiyeceklerle olsun zaman zaman problem yaşayabilirsiniz. O nedenle sizler için burger king şikayetleri nereye yapılır, nasıl sonuç alınır bunu açıklamaya çalışacağız.

Burger King Şikayet Hattı

BK olarak kısaltılan bu markanın şikayetlerini dileyenler burger king müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirler ya da dileyenler kendi internet sitelerinde bulunan şikayet, istek ve dilek formunu doldurarakta bir şekilde sorunlarını paylaşabilirler. Her iki durumda da yaşadığınız sorunları gidermek için çalışan temsilciler bulunuyor olsa da zaman zaman problemlerinizi çözüme kavuşturamadığınız da mümkün olabilir.

Burger King Şikayetleri Nereye Yapılır?
Burger King Şikayetleri Nereye Yapılır?

Burger King Şikayetleri

Dilerseniz 444 54 64 numaralı destek hattını arayarak burger king şikayetleri paylaşabilirsiniz. Ya da buraya tıklayarak burger king’in kendi sitesinden şikayetleri aktarabilirsiniz. Ne kadar sürede dönüş yaparlar, sorununuzu ne zaman çözerler bilemiyoruz. Fakat dilerseniz burger king şikayet başlıklı bu konumuzda da yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI