eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Bust XL Serum Nedir?

Bust XL Krem Kullananlar, Şikayetleri, BUST XL Kremi Kullanıcı Yorumları

Birçok kadının kullanmak istediği bust xl serum ile alakalı bu yazımızda bust xl serum nedir, bu kremi kullananlar ne dedi, nasıl kullanılır, fiyatı ve dah fazlası ele alınacaktır. Merak edenler bu yazımızda bust xl krem kullanıcı yorumları alanından ürün hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir, kullanmışlarsa şikayet ve yorumları da paylaşabilirler. Sadece internetten satışı yapılan bu ürünü eczanelerden temin edemiyorsunuz. Satışını bazı aktarlar da yapabilirler fakat genel olarak internet üzerinden satılan bir g*güğ büyütücü kremdir. O nedenle satın almadan önce mutlaka ürün hakkındaki kullananların yorumlarını ve şikayetlerini okumanızı tavsiye ederiz.

Bust XL Krem Nedir?

Satış sitelerinde iddia edildiğine göre bu ürünün tamamen bitkisel bileşenler kullanılarak hazırlanmıştır. Google’a “bust xl” diye arattığımızda birkaç internet sitesi çıkıyor karşımıza. Bunlardan hepsine girdik ve inceledik. Bu sitelerden bazıları bustxl-satis.life, telemagaza.com, bustxl.gen.tr ve birkaç yabancı internet sitesiydi. Genel olarak bilgiler aynı olsada bazılarında her 10 kadından 9’unda başarılı sonuçlar alındığı, kullanan kişilerin göğüslerinin kısa zamanda 2 katına kadar büyüdüğü iddia ediliyordu. İçeriği hakkında detaylara ulaşamamış olsakta az önce de söylediğimiz gibi bu ürünün içerisinde bitkisel maddeler kullanıldığı iddia ediliyor.

Sadece g*ğüs büyütmeye değil, çatlakların da giderilmesine yardımcı oluyormuş. Dikkat ederseniz dili geçmiş zaman kullanıyorum. Yani bu iddialar ürünü satan kişilere aittir. Her sitede bust xl satış fiyatı 39 TL’dir.

Bust XL Nasıl Kullanılır?

Sipariş verdiğinizde size ulaşacak olan kargonun içerisinde nasıl kullanılır sorusunun cevabı detaylı olarak verilmiş olsa da biz yine de bust xl krem kullanımı ile alakalı detayları da burada paylaşalım. Öncelikle göğüslerinizin ürün kullanımından önce temizlenmesi gerekiyor. Sonrasında elinize birkaç damla krem damlatarak göğüslerinize masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor. Çok fazla kullanılması tavsiye edilmiyor. Günlük 1 defa yapmanız gereken bu işi düzenli olarak yapmanız halinde normalden daha büyük göğüslere sahip olabileceğiniz belirtiliyor.

Editör Tavsiyesi:

Bu ürün bir ilaç değildir. Eczanelerde satışı yapılmaz. Doktor reçete olarak yazmaz yada tedavi amaçlı kullanılmaz. Eğer herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa lütfen kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Eğer doktora danışmadan kullanacaksanız lütfen kolunuzda yada cildinizin hassas bir yerinde küçük bir noktada uygulayarak bir müddet bekleyiniz. Eğer beklenmedik bir durumla kaşılaşırsanız kullanmayı bırakınız.

Bust XL Kullanıcı Yorumları

Aşağıdaki yorum alanından bust xl krem ile alakalı insanların yorumlarını veya varsa şikayetlerini okuyabilirsiniz. Siz de bu ürünü kullandıysanız lütfen sayfanın altındaki kullanıcı yorumları alanından ürün hakkındaki düşüncelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşınız. Yapacağınız yorumlar insanlara fikir verecektir. Sizce bust xl serum gerçekten işe yarıyor mu? Ne düşünüyorsunuz?