Cafe Gold Max Kahve Makinesi

Cafe Gold Max Kahve Makinesi Şikayetleri

İlke TV’de cafe gold max kahve makinesi reklamını görünce dikkatimi çekti. Ürünün televizyondaki satış fiyatı 49 TL’dir. Bu yazımızda ise cafe gold max kahve makinesi kullananlar, kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Biraz tuhafıma gittiğinden dolayı bu ürünün görselini Google’da arattım ve aynı ürünü buldum. Ürünün orjinal markası Delonghi olup hepsiburada.com’da satış fiyatı 1880 TL’dir. Fiyat oldukça uçuk. Haliyle TV’de satışı yapılan ürün ya bu ürün değildir ya da çakma bir kahve makinesidir.  Bu sizce de tuhaf değil mi?

Cafe Gold Max Kahve Makinesi

Her neyse.. Eğer iddia ettikleri gibi bir ürünse 49 TL gerçekten çok düşük bir fiyattır fakat bize pek inandırıcı gelmediğinden dolayı sizleri de yanlış yönlendirmek istemiyoruz. Ürünün özellikleri arasında LCD ekran, dokunmatik tuşlar, kolay temizlenebilir gibi öne çıkan özellikler söyleniyor.

Bu kahve makinesinin yayınlandığı program canlı yayın yapmıyordu yani ilk arayan 75 kişiye bu fiyata verilecektir diyor. Kendiniz de arayarak halen 75 kişilik kampanyanın devam edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Lütfen hemen almadan önce eŞikayet.net sitemizdeki kullanıcı yorumları okuyunuz..

Cafe Gold Max Kullanıcı Yorumları

Bizim ürün ile alakalı söyleyecek pek sözümüz yok. Sizler eğer cafe gold max kahve makinesi satın almışsanız ürün hakkındaki yorum ve şikayetleri buradan paylaşabilirsiniz. Sizce bu makine gerçekten de iddia edildiği gibi özelliklere sahip midir? Sağlam bir ürün müdür? Başka kadınların da almasını tavsiye eder misiniz?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0