eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

CC SHOCK Nedir?

CC SHOCK nedir? Bugün denk geldiğim bir selülit giderici ürün ile alakalı sizler için inceleme yapmak istedim. Bu yazımda ccshock özellikleri, fiyatı, yan etkileri ile birlikte sizlerden gelecek olan kullanıcı yorumları, şikayetleri de bu yazımızın yorum alanından yayınlanacaktır. Mabella Kozmetik’in internet sitesinde gördüğüm cc shock ile çok kısa sürede sizi rahatsız eden selülitlerinizden kurtulacağınız vaad ediliyor. Gerçekten de bu ürün işe yarıyor mu? Orası tartışmalıdır. Ürünün açıklamasında CC SHOCK‘un vücudunuzda bir şok etkisi oluşturacağı ve buna bağlı olarak düzenli kullanım neticesinde selülitlerin ortadan yok olacağı belirtiliyor.

CC Shock İçeriği Nedir?

Birçok kadın özellikle de doğum sonrasında gebelik dönemi boyunca aldığı yağlardan kurtulmak için yoğun bir çalışma içine girer. Kimse kocasına ve çevresine kilolu ve selülitli görünmek istemez. Aslında kadınlar kendileri için güzel bir görünüme sahip olmak isterler. Bu nedenle de dünyanın parasını selülitlerden kurtulmak, yağları eritmek için harcarlar. Birçok ürün maalesef müşteriyi hüsrana uğratmaktadır. CC SHOCK’un işe yarayıp yaramaığını bu inceleme konusunun yorum alanından öğrenebileceksiniz.

Jel kıvamında olan bu ürünün içerisinde 12 farklı kimyasal madde bulunuyor. Bunlardan bazıları Su, Sitrik Asit, Siteril Alkol, Sakız, Gliserin Sitrat, Mentol, Paraben, Tokoferol Alkol’dür. Lütfen daha detaylı bilgi için ürünü satın aldığınızda içindekiler sayfasını inceleyiniz. Cildinize allerjisi olan bir içerik varsa lütfen kullanmayınız.

Normalde dondurucuda muhafaza edilmesi gereken cc shock duş aldıktan hemen sonra uygulanır. Vücudunuza dairesel hareketler yaptırarak masaj yapmanız gerekiyor. Etkili sonuçlar alınabilmesi için cildinizin temiz olması gerekmektedir.

CC Shock Kullananlar

Satış fiyatı 80 TL olan bu ürünü çocukların kullanması yasaktır. Küçük çocuklardan uzak tutunuz ve güneş altında bırakmayınız. Eğer yanlışlık çocuklar yada siz yutarsanız lütfen acilen doktora başvurunuz. Ürün hakkında merak ettiğiniz soruları cc shock kullanıcı yorumları başlıklı bu konudan paylaşabilirsiniz. Eğer kullandıysanız lütfen yorum ve şikayetleri diğer kullanıcılar ile paylaşınız.

KULLANICI YORUMLARI ALANI