Ceza indirimi koşullu salıverme şartlı tahliye istiyorum

Ceza indirimi koşullu salıverme şartlı tahliye istiyorum

Cezaindirimi koşullu salıverme şartlı tahliye istiyorum yuvam için işimiz için biz her ay vergisini ödeyen aksatmadan. Adli mahkum ve ailesi ellerini semaya kaldırdı adalet çığlığı atıyor duyan yok mu? Duymuyorsunuz, görmüyorsunuz Neden?

Yoksa cezaevlerini rant olarak gördüğünüz için mi? Cezaevlerindeki ihtiyaçları kantinden alma zorunluluğu var bunun nedenini bi açıklarmısınız. Cezaevlerindeki atölyelerde cüzzi paralarla işçi çalıştırmak. Mahkum psikoloğa çıkmakta zorluk çekiyor, eğitim alanında bir sürü kısıtlamalar var bumudur sizin ıslah anlayışınız? Mahkumun sağlıksız koşullarda, koğuşlarda balık istifi tarzında yerleştirmek hakmıdır? Fetö üyelerinin şartlarını adlimahkuma sağlamıyorsunuz biz bunlara kendi gözlerimizle şahidiz. Zorunlu sevkleri adlimahkuma uyguluyorsunuz, ailerinden uzaklaştırıyorsunuz. Eğer bir ülkede 4000 tane hakim savcı terörden yargılanarak görevinden ihraç ediliyorsa bunların kararlarına saygı duymamızı beklemeyin. Bizler sizlerden lütuf istemiyoruz yeniden yargılanma hakkımızı kanunda söylüyor biz haklarımızın verilmesini istiyoruz. Terörden yargılanan hakim ve savcının kararları hükümsüzdür.

Adlimahkuma hakların iadesi için en kısa zamanda çözüm bekliyoruz.

BU DA IKINCISI

ADLİ MAHKUM ŞUNU BİLMEK İSTİYOR FETÖCÜ HAKİM VE SAVCILARIN KANAATLARIYLA FETÖ PYD ÖRGÜTÜNE PARA AKIŞI SAĞLADIĞI ADALETİNİ ONAYLIYORMUSUNUZ? BUNUN CEVABINI BİZE VERMEK BOYNUNUZUN BORCU…

BİR KİŞİDE ÇIKIP BU KONU HAKKINDA TEK KELİME ETMİYOR BİZLER ŞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ KANUN TERÖRDEN YARGILANAN HAKİM VE SAVCININ KARARINI YOK SAYIYOR. SİZLER İŞ GÜCÜ ARTMASIN DİYE BU KADAR İNSANIN HAKKINI GÖRMEZDEN GELEREK HAYATLARIMIZI ÇALIYORSUNUZ KAÇ TANE ÇOCUĞUN AİLE ÇATISI ALTINDA BÜYÜMESİNE ENGEL OLUYORSUNUZ VEBALDİR. ÖNYARGILARINIZI BİR KENARA BIRAKIN!…ADALETİ FETÖYE TESLİM EDENE KADAR NERDEYDİNİZ? ŞİMDİ FETÖYÜ ALAŞŞAĞI EDİYORSUNUZ AMA MİLLETİN ÜZERİNDE FETÖNÜN VERMİŞ OLDUĞU HAİN HÜKÜMLERİ SORGULAMIYORSUNUZ. CEZAİNDİRİMİ LÜTUF DEĞİL GEREKLİLİK…ltf 3 tane çocugum var eşim cezaevinde sizden para istemiyorum sadece çocuklarımın babasını evimizde işinin başında istiyoruz eşim kaçak sigaradan 2sene 6 ay ceza aldı 51 paket için içerde para cezalarını ödedik zaten hırsızlık yapmadı cinayet işlemedi işimiz yuvamız dagılmak üzere allah rızası için affınıza sıgınıyoruz ??

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0