eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Chocolate Slim Kullananlar

Chocolate slim nedir, kullananlar, şikayetleri ve çikolata slim kullanıcı yorumları, eczane fiyatı

Bu yazımızda sizler için chocolate slim nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır gibi soruları yantlayıp ürün hakkındaki yorumları ve şikayetleri de sizlere bırakacağız. Son zamanlarda epey popüler olan chocolate slim ile alakalı sizler de düşüncelerinizi yazarak, bu ürünün işe yarayıp yaramadığını diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Bu ürün ile alakalı çok fazla taklit ürün olduğundan dolayı lütfen satın almadan önce chocolate slim kullanıcı yorumları sayfamızdan yorumları inceleyiniz. Aşağıdaki başlıklara tıklayarak en çok merak edilen soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

 1. Chocolate Slim Nedir?
 2. Chocolate Slim Nasıl Kullanılır?
 3. Chocolate Slim Yan Etkileri Nelerdir?
 4. Çikolata Slim Eczanelerde Satılıyor mu?
 5. Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları
 6. Çikolata Slim Kullananların Şikayetleri

Chocolate Slim Nedir?

Bir gıda takviyesi olan bu ürünün kilo vermek isteyenlere yardımcı olduğu iddia edilmektedir. İçeriğinin temel bileşene çikolata olan bu zayıflamaya yardımcı gıda takviyesi ilk olarak Avrupa’da satılmaya sunulmuş. Normalde satış fiyatı 169 TL olan bu ürüne şimdilerde her siteden 99 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Doğrusunu söylemek gerekirse bu bilgi bize inandırıcı gelmedi. Bu tarz pazarlama taktikleri zayıflama ürünlerini satan sitelerde görmeye alışık olduğumuz bir taktiktir.

Chocolate slim içerisinde çikolatanın yanı sıra değişik bitkisel karışımlar da bulunuyor. Bunlar yeşil kahve, goji berry üzümü, acai berry tohumu, chia tohumu, ganoderma lucid özü ve adını da aldığı çikolata yani doğal kakaodur. Satış sitelerinde çikolata slim içerisindeki tüm maddelerin doğal ve katkısız olduğu belirtiliyor.

Chocolate Slim Nasıl Kullanılır?

Çikolata Slim Kullanıcı Yorumları
Çikolata Slim Kullanıcı Yorumları

İnsanlar bu ürünü Avrupa’da üretilip satıldığından dolayı tercih ediyordu. İnstagram’da, Facebook’ta ve diğer sosyal ağlarda bol miktarda reklamları çıkan bu ürün Avrupa’nın sağlık standartları göz önünde bulundurularak üretildiğinden dolayı popüler oldu. Eğer Avrupa’dan sipariş verirseniz alacağınız ürün iddia edildiği kadar etkili olabilir ama şunu belirtmek isteriz ki Türkiye’de satışı yapılan çikolata slim ürünü Adana’da bir merkezde üretilmektedir. Bu nedenle satın almadan önce hangi siteden alacağınızı, ne kadara alacağınızı, adınıza bu ürünün gönderildiğine dair fatura alıp almayacağınızı ürünü satan kişilere sormalısınız.

Chocolate Slim, toz formatında bir ürün olup karışım haline getirilerek tüketiliyor. Erkeklerin her öğünde 3 tatlı kaşığı, kadınların ise 2 tatlı kaşığı çikolata slim tozunu 1 büyük bardak sütün içerisine katıp tüketmeleri gerekiyor. Bu karışımı günde 1 defa sabahları kahvaltı yerine alabilirsiniz. Bunu içtikten sonra başka birşey yememeniz gerekiyor. Ürünün kullanımı bu kadar basittir. Bizim tavsiyemiz ürünü satın almadan önce bir sağlık probleminiz varsa doktorunuza danışmanız yönünde olacaktır.

Çikolatanın Faydaları Nelerdir? Mutlaka İzleyin…

Chocolate Slim Yan Etkileri Nelerdir?

Biz ürünün satış sitelerini incelediğimizde hiç birinde yan etkileri şunlardır, bu hastalıklardan birine sahip olan kişilerin kullanmaması gerekiyor diye bir uyarıya rastlamadık. Genelde bu tarz ürünleri satan kişiler böyle bilgileri ya paylaşmazlar yada hiç bir yan etkisi yoktur diyerek kullanıcıya güven vermeye çalışırlar. Bu konuda bizim araştırmalarımız neticesinde edindiğimiz tecrübeler sonucunda bu ürünün;

 1. Hamileler ve emziren kadınlar,
 2. Kalp-damar rahatsızlığı olan kişiler,
 3. Panik atak, tansiyon olan kimseler,
 4. Şeker ve guatr hastalarının,
 5. Kronik rahatsızlığı olan kişilerin,
 6. Ve içeriğinde 6 maddeye karşı allerjisi olanların

kullanmaması gerekiyor. Özellikle gebelik sonrası doğum kilolarından kurtulmak isteyen kadınların kesinlikle kullanmamasını tavsiye ediyoruz. Diğer kişilerin de doktoruna danışmadan almamasını tavsiye ediyoruz. Bunun için doktorlar sürekli olarak bu tarz ürünlere karşı uyarılarda bulunuyorlar.

Chocolate Slim Eczanelerde Satılıyor mu?

Chocolate slim ürünü eczanelerde satılan bir ürün değildir. Bazı kişiler aktarlarda satılıyorsa güvenilir bir üründür diye düşünüp satın almak isteyebilir ancak çikolata slim ürünü aktarlarda da satılmıyor. Sadece online olarak satışı mümkün olan bu ürünü eğer sipariş verecekseniz bir kere kapıda ödeme yöntemi kullanarak sipariş vermek istediğinizi belirtiniz. Siparişinizi alan kişiye fatura gelmezse ödeme yapmayacağınızı da belirtiniz. Eğer kargo görevlisi ödemeyi almadan paketi açamayacağınızı söylerse de ürünü almadan iade edeceğinizi peşin peşin belirtiniz.

Bazı satış sitelerinde “seçkin eczanelerde” satışı yapılıyormuş gibi görseller görebilirsiniz. Bunlara itibar etmeyiniz, aldatma için uygulanan pazarlama taktiğinden başka birşey değildir. Zaten ürün ile alakalı birçok şikayet sitesini incelediğimizde yüzlerce olumsuz yorumun yapıldığını göreceksinizdir. Hatta bazı şikayet sitelerinde ürün eleştirilmesine rağmen satışı da yapılmaktadır. Dikkatli olunuz…

Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları

 • 1 kutu çikolata slim 99 TL + 8 TL kargo bedeli
 • 2 kutu çikolata slim 159 TL + ücretsiz kargo
 • 3 kutu çikolata slim 209 TL + ücretsiz kargo

Ürünün fiyat tarifesi yukarıda görmüş olduğunuz şekildedir. Eğer siz de chocolate slim kullananlar arasındaysanız bu ürün hakkında neler düşündüğünüzü yorum alanından paylaşarak, insanlara fikir verebilirsiniz.

Papaya Slim Kullanıcı Yorumları
Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Chocolate Slim (Çikolata Slim) Şikayetleri

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere çikolata slim ile alakalı birçok şikayet sitesinde yüzlerce şikayet, olumsuz yorum paylaşılmıştır. Bu yorum ve şikayetlerin kasıtlı bir şekilde, ürünü karalamak amaçlı hazırlanıp hazırlanmadığını bilemiyoruz. Bu nedenle sözü size bırakarak chocolate slim şikayetleri gerçek midir değil midir sizlerden gelecek olan yorumlar sayesinde belli olacaktır. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz çikolata slim kullanıcı yorumları başlıklı bu konuda ürün hakkındaki merak edilen tüm detayları paylaştık. Siz ne düşünüyorsunuz?

KULLANICI YORUMLARI ALANI

4 YORUM
 1. Tuba

  3 kutu sipariş verdim 2 kutu geldi insanları kandırıyorlar inanmayın

 2. Aynur

  Merhabalar. 7 gündür kullanıyorum. bir kere olsun bozmadım programı su andada tatile çıktım kutahya emete gidiyorum ben turizimciyim tur götürüyorum ve de chocolate slim kullanmayı bozmaya niyetim yok bayrama kadar devam. gelişmeleri sizlerle paylaşacağm.

  1. Ridvan

   Sonuç noldu

  2. Orhan

   Aynur hanım çikolatalı slimi kullandınız mı? Kullanmaya devam ettiniz mi? Nasıl bir ürün işe yaradı mı? Sonradan cevap yazacağım demişsiniz abcsknbir yorum yapmamışsınız. Lütfen detayları paylaşır mısınız?