eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Çiftlik Bank Nedir? Şikayetleri

Çiftlik bank mağdurları şikayet konularını çiftlik bank şikayetleri konumuzdan paylaşıyor.

Türkiye’de son günlerde epey konuşulan çiftlik bank ile alakalı siz de şikayet, öneri yada başka bir paylaşımda bulunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yaşadığınız problemin başkaları tarafından da yaşanmasını istemiyorsanız lütfen çiftlikbank ve bildiğiniz diğer benzer siteler için görüşleri yorum alanından paylaşmayı unutmayınız.

Çiftlik bank nedir?

Sanal bir oyun olan çiftlik bank, para ödeyerek oynayabildiğiniz ve size para kazanacağınızı vaad eden bir mobil uygulamadır. Gittiğiniz her yerden oynayabileceğiniz bu oyunun sahibi yaklaşık 600 milyon lirayla yurtdışına kaçtığı iddia ediliyor. Binlerce kişi yatırdığı parayı alamadığı, dolandırıldığı için pişman ve perişan durumda. İlk olarak piyasaya çıktığında bankaların verdiği faizin 10 katından daha fazla para kazandıracağız diyerek insanları etkilemeye başladı. Aradan geçen 1 yılın ardından topladığı yaklaşık 600 milyon parayla Uruguay’a kaçtığı söyleniyor.

Eşinin teslim olmasından sonra alınan ifadesinde kaçmadığı, eşiyle boşanmadığı ve yurtdışında inşaat işine başladığı yönünde bilgiler paylaştığı belirtiliyor. Ne kadarı doğrudur? Allah bilir…

Çiftlik bank şikayetleri

Çiftlik bank mağdurları olarak şikayetlerinizi bimer şikayet konumuzda bulunan telefon numarası, mail adresi yada posta yoluyla Bimer’e şikayet edebilirsiniz. Devlet hakkınızı arayacaktır. Siz de sayfanın altında bulunan çiftlik bank şikayetleri alanından yaşadığınızı sorunu, problemi, başınızdan geçen olayı başkalarıyla paylaşarak onların da mağdur olmasının önüne geçebilirsiniz.

Bimer’e Şikayet Etmeyi Unutmayın

Lütfen internet üzerinden yada telefonlarınızdan parayla bir hizmet alacağınız zaman uygulamanın güvenilir firmalar tarafından yapılıp yapılmadığına, uygulama yorumlarına bakmayı unutmayınız. Bu en azından bu tarz olayların önüne geçmek için sadece bir adım olacaktır.

Çiftlikbank sitesi kapatılmış

An itibariyle çiftlik bank internet sitesi erişime kapatılmış, sunucuyla bağlantısı kesilmiş durumda. Kimse ne olduğunu, ne olacağını kestiremiyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI