eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Çinko Oksit Krem

Merhabalar. Bu yazımızda çinko oksit krem nedir, ne işe yarar gibi soruların yanı sıra değişik markaları kullananlar tarafından paylaşılacak olan çinko oksit kremi ile alakalı kullanıcı yorumları, şikayetleri de yayınlanacaktır. Genelde bebekler için kullanılan pişik kremlerinin içerisinde olan çinko maddesini Demet Evgar güzellik için kullandığını söylemiş ve bunun üzerine insanlar da bu ürünü kullanmaya başlamışlardır. Belki daha önceleri de bazı kimseler deneme yanılma yoluyla bu türlü ürünleri kullanmış olsalar da bu kadar yaygın değildi.

Çinko Oksit Krem Ne İşe Yarar?

Hatta Demet Evgar’dan sonra Ebru Şallı’da çinko oksit içeren kremleri kullandığını belirtmiş ve tavsiyede bulunmuştu. Peki demet evgar pişik kremini günde 20 dakika yüzüne uygulayarak hem lekelerden kurtulduğunu hem de kırışıklığı önlediğini belirtmişti. Peki gerçekten ne işe yarıyor çinko oksit kremler? Faydaları nelerdir? Biraz da bunlara bakalım…

  1. Hücreleri yenileyici özelliğinin yanı sıra
  2. Cildin güzelleşmesini sağlıyor.
  3. Sivilceleri kurutmaya yardımcı olur.
  4. Cilde güzel bir beyaz renk kazanmasını sağlar.
  5. Yaraların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur.
  6. Akneleri giderir.
  7. Uçuk yaralarını kapatır.
  8. Güneş nedeniyle oluşan lekeleri giderir.
  9. Ellerde oluşan tahribatı giderir.
  10. Erken yaşlanmayı önleyen anti oksidan özeliği bulunur.

Çinko Oksit Krem Kullananlar

Yukarıda sıraladığımız özelliklerin yanı sıra birçok faydası daha bulunan çinko oksit krem ile alakalı sizler de aşağıdaki yorum alanından merak ettiğiniz soruları sorabilir, kullandıysanız eğer yorumları ve şikayetleri yayınlayabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde çinko oksit krem içeren ürünleri teker teker inceleyerek sizlerle paylaşacağız. Daha fazla kaliteli ürün için eŞikayet.net‘i takip etmeye devam ediniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI