eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Clever Cutter Doğrama Makası

Clever Cutter mutfak makası kullanıcı yorumları ve şikayetleri

Ulusal Kanal’da reklamını gördüğüm clever cutter doğrama makası ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri ürünü kullananlar sayfanın altındaki yorum alanından paylaşıyorlar. Google’a arattığımda clever cutter mutfak makası olarakta bilinmektedir. Satış fiyatı 49 TL olan bu ürünü hepsiburada.com, n11.com ya da gittigidiyor.com gibi sitelerden de temin edebilirsiniz. Mutlaka ürün ile alakalı yorumları okuyunuz.

Clever Cutter Nedir?

Clever cutter doğrama makası, mutfağınızda işinizi oldukça kolaylaştıracak bir üründür. Oldukça pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün ile birçok sebzeyi, meyveyi doğrayabilirsiniz. Temizliğinin de kolay olduğu iddia edilmektedir.

Ürünün tanıtım reklamını 3 defa üst üste izledim. Daha doğrusu izlemek zorunda kaldım. Ha bitti ha bitecek derken en sonunda kanalı değiştirmek zorunda kaldım. Tanıtım videosunda oldukça başarılı bir şeye benzediğini söyleyebilirim. Eğer sağlam bir malzeme ile hazırlanmışsa memnun kalabilirsiniz.

Clever Cutter Doğrama Makası

Eğer televizyondaki numaradan sipariş verirseniz 49 TL parayla clever cutter mutfak makası ile birlitke 8 parçalık kişisel bakım setini de hediye ediyorlar. Bu arada internetten yaptığımız araştırmada ürünün hepsiburada.com’da 13 TL’ye satıldığını farkettik. Dileyen kişiler internet üzerinden de sipariş verebilirler.

Clever Cutter Doğrama Makası Kullananlar
Clever Cutter Doğrama Makası Kullananlar

Not: İnternette satılan ürün ile televizyonda reklamı yapılan ürün aynı kalitede midir? Bilemiyoruz. TV’de yer alan ürünün paslanmaz çelikten yapıldığı iddia ediliyor.  Lütfen satın almadan önce insanların clever cutter makas yorumları ve -varsa- şikayetleri okuyunuz…

Clever Cutter Doğrama Makası Kullananlar

Sayfanın altında bulunan clever cutter şikayetleri alanından ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilir, kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI