5 Adet Yanmaz Yapışmaz Tava (CMK RED COPPER)

CMK RED COPPER TAVA

Halk TV’nin reklamlarında çıkan 5 adet yanmaz yapışmaz tava olarak tanıtılan ve hatta 30 parça çatal, kaşık seti de hediye olarak gönderilen CMK RED COPPER 5’li tava seti ile alakalı bu yazımızda inceleme, şikayet ve yorumları paylaşacağız. Fiyatı da oldukça uygun olan bu cmk red copper tava kullananlar neler söylemiş diye yorumları mutlaka okuyunuz.

Öncelikle böyle birşey mümkün olabilir mi diye düşündüm. Mümkün. Bu tarz ürünlerin piyasada satıldığını biliyoruz. Çok yüksek fiyatlarla büyük mağazalarda satışı yapılan yanmaz ve yapışmaz tavalar 99 TL gibi bir fiyata hatta üzerined 30 parça kaşık çatal setinin de hediye olarak gönderilmesi biraz tuhaf geldi. Yine de imkansız değildir. Belki de Halk TV kendi izleyicisine çok büyük bir kampanya yaptırmıştır…

TV’deki reklamı izlediğimde etkilenmedim desem yalan olur. Az daha satın alacaktım ve işe yarıyorsa bu fiyata satın almakta istiyorum ancak emin olmam gerekiyor. Bir kere fiyat uygun. Gerçekten kaliteli midir?

CMK RED COPPER ÖZELLİKLERİ

Yanmayan, yağsız kavuran ve en önemlisi de yapışmayan özellikte olması çok önemlidir. Çok güzel özelliklere de sahiptir eğer gerçekten böyleyse. Bu nedenle cmk red copper kullananlar neler söylüyor diye merak ettiğimden bu konuyu yayınlamak istedim. Boy boy olan tavaların kullanım şekilleri de şu şekildedir:

  • 1 numaralı tava sos tavasıdır.
  • 2 numaralı tava 1-2 kişilik omlet tavasıdır.
  • 3 numaralı tava 3-4 kişilik omlet, et ve benzeri yemekler yapılabilir.
  • 4 numaralı tava ise biraz daha büyük olup bunda da birçok yemek pişirilebilir.
  • 5 numaralı tava da reklamdaki şefin tavsiye ettiği ve en çok kullandığı tavadır.
Amazon 5 Adet Yanmaz Yapışmaz Tava Kullananlar

Amazon.com’da Yanmaz ve Yapışmaz Tava olarak bilinen CMK RED COPPER’ın farklı marka ve modellerdeki ürünlerini 30-40 dolar arası bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

5 adet yanmaz yapışmaz tava bakır kaplamalı yapışmayan malzemeden yapılmıştır. En büyük özelliği ise yağsız yemekler pişirebiliyor olmanızdır. Videoda ürün hakikaten çok övülmüş, çok methedilmiştir. İzlerken bende almak istedim, neden olmasın dedim ama önce bir cmk red copper kullananlar ne demiş, neler söylemiş diye yorumları ve şikayetleri okumak istedim.

Halk TV’de 5 adet yanmaz yapışmaz tava olarak tanıtılıyor olsada aslında ürünün adı cmk red copper yanmayan tava şeklindedir. Google’da cmk red copper kullananlar diye aratarakta ürün hakkındaki şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz.

Bunun nedeni ise bant kaydı olan video yayınında “Şu an inanılmaz bir yoğunluk var. Çağrı bırakın, biz sizi arayalım” şeklindeki ibarelerin kullanılmış olmasıdır. Neticede bir bant kaydıdır ve elbette pazarlama stratejileri kullanılacaktır fakat bu şekilde yapılarak biraz abartıya kaçılmış gibime geldi.

CMK RED COPPER KULLANANLAR

Her neyse… Bu yazımızda 5 adet yanmaz yapışmaz tava ile alakalı kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorumları ve -varsa- şikayetleri birlikte okuyacağız. Sizde düşüncelerinizi lütfen yorum alanından paylaşmayı unutmayınız.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0