eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Coffeetox Bağırsak Kahvesi

Kabızlık için kahve arayanlar! Coffeetox bağırsak çalıştırıcı kahveyi denediniz mi?

Daha önce coffeetox zayıflama kahvesi başlığıyla bir yazı yayınlamış, ürün incelemesi yapmıştık. Zannedersem aynı isimle bu defa da coffeetox bağırsak çalıştıran, kabızlık kahvesi satılıyor. Birçok kişinin kullandığını düşünüyoruz. Neticede instagram üzerinden satışı yapılan bu ürün ile alakalı epey dönüt aldık. Daha doğrusu detoks kahvesi ile alakalı dönütler almıştık. Bu yazımızda ise coffeetox bağırsakları çalıştıran kabızlığı önleyen kahve ile alakalı sizlerden gelecek olan kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayerleri yayınlayacağız.

Coffeetox nedir?

Daha önce paylaştığımız içerikte de coffee tox ile alakalı detaylara ulaşabileceğimiz bir internet sitesinin olmadığını söylemiştik. Halen bir satış sitesi bulamadığımızı belirtmek istiyoruz. Sadece instagram üzerinden tanıtım, satış yapan firma yada kişiler yaklaşık 31 bin kişiye hitap ediyorlar ve diğer sitelerde paylaşılan yorumları okuduğumuzda ise epey kişinin memnun kaldığını görebiliyoruz.

Zayıflama ürünü olarak satış yaptıkları zaman sizler için incelediğimiz yazıya ulaşabilmek için coffeetox plus nedir linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Coffeetox bağırsak kahvesi kullananlar

Kahvenin tadı, kokusu, hazırlanışı bildiğimiz türk kahvesi gibidir. Türk kahvesini hazırlar gibi coffeetox bağırsak kahvesini hazırlıyorsunuz ve içiyorsunuz. Sayfanın altında bulunan coffeetox kullanıcı yorumları alanını mutlaka inceleyerek, yorumları ve şikayetleri okuyunuz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI