CVS DN 3802 Mutfak Terazisi

CVS DN 3802 Mutfak Terazisi Kullanıcı Yorumları

CVS DN 3802 mutfak terazisi kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızda hanımların mutfaklarında kullanabilecekleri küçük, portatif ve hafif bir terazi olan cvs dn 3802 ile alakalı kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorumlar ve şikayetleri de yayınlayacağız. Aşağıda maddeler halinde bu terazinin teknik özellikleri hakkında listeyi paylaştık. Oldukça kullanışlı görünen bu terazinin satış fiyatı ise normalde 99 TL’dir. Türkiye’de birçok internet sitesinde cvs dn 3802 terazi 60-70 TL arasında satılmaktadır. Bu tarz ürünleri gittigidiyor.com, hepsiburada.com, n11.com, telemagaza.com gibi sitelerden temin edebilirsiniz. Lütfen satın almadan önce bu saydığım sitelerdeki kullanıcı yorumları alanını inceleyiniz. Eğer yorum paylaşılmamışsa kafanıza takılan soruları aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz.

CVS DN 3802 Teknik Özellikleri

En fazla 5 kg ağırlığı tartabilen bu makinin hassas ölçüm özelliği de bulunuyor. LCD ekranından tam olarak kaç kilo ve kaç gram olduğunu görebilirsiniz. Sadece 2 adet AAA pil ile çalışan bu alet için -bizce- fiyatı biraz yüksektir. Birkaç ağırlık birimiyle istediğiniz şeyi tartabilirsiniz ancak bunu işinize yarayacağını zannetmiyorum. Bizim ülkemizde kg, gram kullanıldığından dolayı bu o kadar da büyük bir özellik değildir. Başlıca özellikleri

  1. Maks. Kapasite: 5 kilogram
  2. Hassas derece işareti: 1’er gram.
  3. LCD Ekran ile dijital gösterge
  4. Dokunmatik tuşlar

CVS DN 3802 Kullanıcı Yorumları

Aslında cvs dn 3802 mutfak terazisinden önce cvs dn 3801 modeli de bulunuyor. Fiyat olarak biraz daha düşük olsa da bakmanızı tavsiye ederim. Lütfen bu ürün ile alakalı memnun kalıp kalmadığınızı yorum alanından satın almak isteyen hanımlarla paylaşınız. İyi günler dileriz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0